Informacje27 września 2013, 00:00,

Nadzieja, miłość, wiara... zapraszamy na wieczór słowno-muzyczny w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W najbliższą niedzielę 29 września 2013 roku o godz. 19.00 zapraszamy na XXI wieczór słowno-muzyczny pt.: Nadzieja, miłość, wiara.., który organizowany jest z okazji 69. rocznicy Powstania Warszawskiego. Miejsce: Kościół Św. Huberta w Zalesiu Górnym. W trakcie wieczoru słowno-muzycznego recytować będą: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Laura Berszka, Agnieszka Gamdzyk, Antoni Królikowski i inni. Scenariusz: Małgorzata Szamocka, konsultacje: Barbara Tokarska. Zapraszamy na wieczór słowno-muzyczny w Zalesiu Górnym.

NADZIEJA, MI£OŚć, WIARA.. WIECZÓR S£OWNO-MUZYCZNY W ZALESIU GÓRNYM
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje26 września 2013, 00:00,

BIEG JESIENI I KARTOFLISKO W UWIELINACH


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

O.S.P. w Uwielinach oraz Sołectwo Uwieliny serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na Bieg Jesieni i Kartoflisko. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 28 września 2013 roku od godz. 14.00 przy strażnicy O.S.P. w Uwielinach. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Zapraszamy na sobotą imprezę w Uwielinach.

BIEG JESIENI I KARTOFLISKO W UWIELINACH

Od godz. 14.00 zapraszamy chętnych do udziału w Biegu Jesieni, w następujących kategoriach: I-SKRZATY (klasy I i młodsze dzieci) - 100m, II - JAGUARY(klasy II i III) - 300m, III - LAMPARTY(klasy IV i V) - 600m, IV - GAZELE (klasy VI i I Gim.) - 800m, V - BIZONY (klasy II i III Gim) - 1200m, VI - STARE KONIE (Panie 2000m, Panowie 3000m). Wszystkie grupy biegowe podzielone będą na dziewczynki i chłopców. Zapisy będą przeprowadzone w dniu wyścigu! Po skończonych wyścigach, organizatorzy zapraszają na wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek (możliwość zakupu prowiantu na miejscu). W godz. 13.00-17.00 odbędzie się Pchli Targ zorganizowany przez uczniów szkoły w Uwielinach. Natomiast od godz. 18.00 do 23.00 zaplanowana została dyskoteka
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Prażmów

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie