Informacje9 maja 2013, 00:00,

Nabór do sekcji piłki nożnej w UMKS Piaseczno

UMKS PIASECZNO ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej chłopców urodzonych w latach 2003-2005. Spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci chętnych do trenowania w strukturach UMKS Piaseczno, odbędzie się 16 maja (czwartek) o godz. 18.00 na obiekcie stadionu GOSIR przy ul. 1 maja 16 w Piasecznie.

Nabór do sekcji piłki nożnej w UMKS Piaseczno

Kontakt do trenerów:
Rocznik 2003: Barcicki Daniel, tel. 503 852 198
Rocznik 2004-2005: Kasztankiewicz £ukasz tel. 601 707 676

Zapraszamy także zawodników do zespołów z roczników 1996-2002, numery telefonów do trenerów na stronie internetowej klubu www.umks-piaseczno.pl
autor/źródło: Uczniowski Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje10 maja 2013, 00:00,

Wszyscy kochają konie - impreza dla dzieci w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno

Stadnina Golden Horse oraz Galeria Handlowa Auchan Piaseczno zapraszają całe rodziny do wspólnej zabawy pt.: Wszyscy kochają konie, która odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę (11-12 maja 2013 roku) w godz. 10.00 - 17.00. Na terenie galerii odbędą się konkursy z nagrodami, zabawy dla dzieci oraz wernisaż zdjęć i plakatów o tematyce jeździeckiej. Partnerami wydarzenia są: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Decathlon, GreenUp Fitness Club, Pluszowy Domek. Zapraszamy na wydarzenie pt. Wszyscy kochają konie.

WSZYSCY KOCHAJ¡ KONIE IMPREZA DLA DZIECI W GALERII HANDLOWEJ AUCHAN PIASECZNO

Wszyscy kochają konie program:

- kręcenie kołem fortuny (do wygrania gadżety ufundowane przez Gminę Piaseczno, sklep Decathlon Piaseczno oraz Stajnię Golden Horse i Auchan)
- konkurs na najładniejszy rysunek konika - prace będą wywieszone w Galerii Auchan
- kręcenie zwierzątek z baloników
- pogadanki z instruktorem jeździectwa "uniwersytet jeździecki dla malucha"
- ćwiczenia dla dzieci "zanim zacznę jeździć konno".
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno