Informacje8 marca 2016, 20:00,

Na pełnym morzu - Wtorek Teatralny


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W ramach Wtorku Teatralnego 8 marca 2016 roku o godz. 20.00 wystawiona zostanie sztuka Sławomira Mrożka pt. Na pełnym morzu. Sztuki Sławomira Mrożka nie wymagają specjalnych zabiegów adaptacyjnych– tekst broni się sam. Postacie, jakie autor stworzył w licznych sztukach, to personifikacje powszechnych ludzkich cech charakterów, słabostek i wad, które to prowadzą do powstawania absurdów życia codziennego. Nieważne czy „gramy Mrożka“ w czasach socjalizmu czy kapitalizmu – wynaturzenia każdego systemu mają swoje źródło w naturze ludzkiej (i nieważne czy system jest zgodny z ludzką naturą czy nie). W każdej epoce historycznej, ktoś dąży do dominacji nad innymi.

NA PEŁNYM MORZU - WTOREK TEATRALNY

Na pełnym morzu to historia trojga rozbitków na tratwie, to historia o starciu jednostki z większością, o wolności wyboru. Dyktaturę, anarchię traktujemy jednoznacznie jako złe, ale czy prawdziwa demokracja zawsze potrafi obronić jednostkę? Reżyseria: Dariusz Dziewięcki Obsada: Gruby - Janusz Leszczyński, Średni – Nina Malinowska, Mały - Dariusz Dziewięcki Listonosz/Lokaj - Grzegorz Pawlikowski Na spektakl zapraszamy do sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp: 20 zł. Bilety do nabycia w kasach Centrum Kultury.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 marca 2016, 19:30,

Wiosenne granie przy świecach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

11 marca 2016 roku o godzinie 19:30 zapraszamy na Świeczowisko, czyli wiosenne granie przy świecach w Piasecznie. Miejsce: Centrum Kultury Piaseczno ul. Tadeusza Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp wolny. Zapraszamy na piątkowe Świeczowisko.

Wiosenne granie przy świecach

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie