Informacje17 marca 2019, 09:00,

Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina-Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


17 marca 2019 roku o godz. 10.00 zapraszamy do Teatralnej Niedzieli w Górze Kalwarii, gdzie będzie można obejrzeć spektakl pt.: "Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina", w wykonaniu Teatru Maska. Spektakl grany w Ośrodku Kultury, ul. Białka 9. Bilety 10 zł. Zapraszamy do Góry Kalwarii.

Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina-Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii

Rodzinę tworzą osoby, które łączą więzy krwii, ale również bliska relacja - relacja wyjątkowa. Rodzina to emocje i uczucia nie do powtórzenia. Członkowie rodziny powinni chcieć siebie nawzajem słuchać i rozumieć, wspierać i pomagać w trudnych chwilach. Czy w naszym zabieganym świecie wciąż doceniamy fenomen, jakim jest rodzina? Czy potrafimy dostrzec skarb, jakim jest dom rodzinny? Dla Misi Matysi zbliża się ważny dzień - urodziny. Z tej okazji postanawia zorganizować przyjęcie i zaprosić na nie najważniejsze osoby. Kiedy nadchodzi dzień przyjęcia, Matysia orientuje się, że na umówioną godzinę nie pojawia się nikt, ani jeden z zaproszonych gości. Czyżby zapomnieli? A może wcale nie chcieli przyjść? Wujek Tygrys jest policjantem i ma wiele spraw na głowie, każdy w okolicy zna aspiranta Dyzia, może akurat wpadł na kolejny trop w sprawie i nie może pojawić się na urodzinach? Kuzynostwo Kizia i Mizio też mają wiele zajęć. Mizio jest przecież sportowcem i przygotowuje się do maratonu, a Kizia to aktorka i wciąż udziela kolejnego wywiadu lub uczy się roli. Prawda jest taka, że członkowie rodziny pamiętali o urodzinach, ale mieli ważniejsze sprawy... no właśnie, czy są one ważniejsze niż urodziny Matysi? Rodzina wkrótce zrozumie swój błąd i wraz z dziećmi postanowi zrobić Misi ogromną niespodziankę.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 marca 2019, 17:30,

Dzień Kobiet w bibliotece Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 marca 2019 roku o godz. 18.30 zapraszamy dorosłych czytelników na zajęcia scrapbookingowe pt. "Tajemniczy ogród". Podczas zajęć będzie można stworzyć albumiki-parawaniki, które będą oprawą rodzinnych zdjęć. Miejsce: siedziba Biblioteki Powiatowej na ul. Chyliczkowskiej 12. Zapisy pod numerami telefonu: (22) 756-79-11, 504-990-624 lub mailowo: wypozyczalnia@pbp-piaseczno.eu Serdecznie zapraszamy. 

Dzień Kobiet w bibliotece Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie