Informacje19 listopada 2017, 15:00,

Na końcu świata... Przygody Misia i Kacpra pirata w Górze Kalwarii

19 listopada 2017 roku o godz. 15.00 zapraszamy na spektakl o niezwykłej sile przyjaźni pn.: Na końcu świata... Przygody Misia i Kacpra pirata. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9, Góra Kalwaria. Bilety w cenie 10 zł, dzieci poniżej 3 lat wstęp wolny.

NA KOŃCU ŚWIATA... PRZYGODY MISIA I KACPRA PIRATA

Na końcu świata... Przygody Misia i Kacpra pirata - w wyniku sztormu mały pirat Kacper znalazł się na bezludnej wyspie. Za towarzysza miał jedynie swego pluszowego misia Pluszobrodego. Kiedy Kacper zachorował, magiczna za-bawka zamieniła się na jeden dzień w prawdziwego niedźwiadka. Miś postanowił pomóc najlepszemu przyjacielowi i znaleźć dla niego lekarstwo. Po pokonaniu wielu przeszkód i zdobyciu magicznego eliksiru, Pluszobrody stanął przed najtrudniejszym zadaniem – wybo-rem czy ważniejszy dla niego jest przyjaciel, czy też on sam, bowiem lekarstwo mogło za-działać tylko na jednego z nich. Mogło albo uzdrowić małego pirata, albo sprawić, by Miś na zawsze już pozostał żywy. Finał tej opowieści już w najbliższą niedzielę. Zapraszamy na Przygody Misia i Kacpra pirata do Góry Kalwarii.

Informacje19 listopada 2017, 16:00,

Księżniczka Rosa i Klimek - teatr Katarynka wystąpi w Tarczynie

19 listopada 2017 roku o godz. 16:00 Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci na przedstawienia teatralne pn.: Księżniczka Rosa i Klimek, w wykonaniu teatru Katarynka. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Informacje i rezerwacja biletów pod nr. tel. 22 715 79 62. Sprzedaż biletów w pok. 101 (I piętro), lub przed przedstawieniem. Cena: 6 zł za jedno przedstawienie.

KSIĘŻNICZKA ROSA I KLIMEK - TEATR KATARYNKA WYSTĄPI W TARCZYNIE

Księżniczka Rosa i Klimek - baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotykają, na pozór bezradną staruszkę, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomaga w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem.