Informacje19 lipca 2008, 00:00,

Muzyka lat 90-tych: disco polo, dance - Klub Kino Piaseczno

Klub Kino Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na sobotnią imprezę DISCO POLO and 90's. Impreza odbędzie się w sobotę 19 lipca 2008 roku, start od godziny 21:00 w Klubie Kino w Piasecznie. W programie sobotniej imprezy, będzie muzyka lat 90-tych czyli disco polo oraz dance. W godzinach od 22:00 do 1:00, będą taneczne rytmy Disco lat 90-tych, a od 1:00 do 3:30 odbędzie się Mega Disco Session. Wstęp na imprezę 10 złotych.

MUZYKA LAT 90-TYCH, DISCO POLO, DANCE w KLUB KINO PIASECZNO

Nie trać czasu i już zaplanuj sobie wolny czas na godzinę 21:00, w sobotę: 19 lipca 2008 roku. Klub Kino znajduje się, przy ulicy Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Dojazd do Klubu Kino: autobusem 727 przystanek Kolejka Piaseczyńska. Organizatorzy imprezy, serdecznie zapraszają na sobotnią imprezę Disco Polo and 90's do Klubu Kino w Piasecznie!
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje20 lipca 2008, 00:00,

Obejrzyj bajkę Kung Fu Panda z Ośrodkiem Kultury Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn serdecznie zaprasza dzieci, na wspólny wyjazd do kina na film pod tytułem: KUNG FU PANDA. Zapisy przyjmowane są do 21 lipca 2008 roku, pod numerem telefonu (022) 727-71-96 lub w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie. Koszt wyjazdu to 10 zł. Nie zwlekaj z zapisem, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona! Wyjazd do kina, odbędzie się we wtorek 22 lipca 2008 roku, o godzinie 10:15. Na zachętę, poniżej możesz obejrzeć polski zwiastun tej bajki.

obejrzyj polski zwiastun bajki Kung Fu Panda

Kung Fu Panda to opowieść o leniwej pandzie imieniem Po, która musi jakimś sposobem stać się mistrzem Kung Fu, aby uratować Dolinę Pokoju przed panterą śnieżną Tai Lung. Akcja filmu Kung Fu Panda, ma miejsce w antycznych Chinach. Panda Po realizuje swoje marzenie, bo wierzy w siebie, a przede wszystkim w to, że może osiągnąć wszystko. Zachęcam wszystkie dzieci do obejrzenia filmu: Kung Fu Panda.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn