Informacje26 maja 2009, 00:00,

Muzyka Fryderyka Chopina przed UMiG Góra Kalwaria

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria poinformował, że w piątkowe popołudnie 29 maja 2009 roku przed ratuszem miejskim w Górze Kalwarii, będzie można posłuchać muzyki Fryderyka Chopina. Godzinny koncert organizowany w ramach projektu CHOPIN PRZYJECHA£, rozpocznie się o godz. 19:00. Na scenie przed magistratem będzie można usłyszeć m.in. słynnego poloneza As-dur i balladę F-dur. Na fortepianie zagra utalentowany Radosław Kominek. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy mieszkańców na posłuchanie muzyki Fryderyka Chopina w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje25 maja 2009, 00:00,

Lesznowola Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej Mysiadło

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola, serdecznie zaprasza uczniów szkół do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej, który odbędzie się 27 maja 2009 roku (środa) w sali teatralnej Filii GOK w Mysiadle przy ul. Topolowej 2. Eliminacje będą przeprowadzone od godziny 10:00 do 16:00. Konkurs jest organizowany dla uczniów klas 0-III i IV-VI. Oceniane będzie również ogólne wrażenie artystyczne. Osobą odpowiedzialną za organizację konkursu jest gł. specjalista ds. kultury - pani Krystyna Marczak krysia.marczak@gok-lesznowola.pl , tel. kontaktowy: 0 515 134 046 lub 022/ 478 44 21 Zapraszamy na Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej w Mysiadle.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola