Informacje5 marca 2013, 00:00,

Muzyczny wieczór z Małgorzatą Walewską

Klub Seniora z Magdalenki serdecznie zaprasza swych członków na muzyczne spotkanie ze światowej klasy śpiewaczką operową Małgorzatą Walewską (www.walewska.net), które odbędzie się w najbliższy piątek 8 marca 2013 roku o godz. 18.00. Miejsce: Klub Seniora przy ul. Lipowej 28 (willa Pasja) w Magdalence. Zapraszamy na spotkanie z Małgorzatą Walewską.

MUZYCZNY WIECZÓR Z MA£GORZAT¡ WALEWSK¡
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje5 marca 2013, 00:00,

Dzień Kobiet Babski Wieczór w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii i Klub Kolorowa serdecznie zapraszają na BABSKI WIECZÓR INTEGRACYJNY, który odbędzie się 8 marca 2013 roku o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury przy ul. Ks. Sajny 14 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Przynieście coś do jedzenia lub picia. Spędź Dzień Kobiet w Kinie Uciecha! Zapraszamy w imieniu organizatorów.

DZIEń KOBIET BABSKI WIECZÓR W GÓRZE KALWARII

Babski Wieczór w Górze Kalwarii program:

- stoisko wizażu
- stoisko fotografia - każdy będzie mógł sobie zrobić zdjęcie (sprzęt z pracowni fotograficznej Ośrodka Kultury + fotograf "gratis")
- SZAFING - wymiana ubrań - przynieś rzeczy czyste i w dobrym stanie, wymienisz się na inne
- degustacja win - i możliwość zakupu: przygotuje dla nas Pan Wojciech Henszel -" Winny Garaż " z Dobieszy
- prezentacja Banku Czasu
- prezentacja Klubu Kolorowa - czyli grupy Pań w różnym wieku, które chcą zrobić coś dla siebie i innych, a ten wieczór to ich pierwsza propozycja
- około godziny 20.00 - jakiś fajny film, którym będzie przebojowa komedia "Magic Mike" w reżyserii Stevena Soderbergha (laureat Oscara za TRAFFIC, Złotej Palmy za seks, kłamstwa i kasety wideo, twórca Erin Brockovich i przebojowej serii Ocean’s Eleven).

Magic Mike to oparta na nagich faktach z biografii Channinga Tatuma komedia o rozrywkowych facetach, którzy pieniądze, adrenalinę i dziewczyny zdobywają jako striptizerzy, rozbierając się przed tłumem rozentuzjazmowanych kobiet. W obsadzie komedii Magic Mike błyszczy ekipa najprzystojniejszych mężczyzn Hollywood: Channing Tatum (Step Up – Taniec zmysłów, Wrogowie publiczni), Alex Pettyfer (Jestem numerem cztery), Matthew Mcconaughey (Jak stracić chłopaka w 10 dni), Joe Manganiello (wilkołak z serialu Czysta krew), Adam Rodriguez (gwiazd CSI: Kryminalne zagadki Miami) oraz Matt Bomer (czarujący fałszerz z serialu Białe kołnierzyki). Oni wiedzą jak rozpalić kobiety!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria