Informacje21 lutego 2016, 15:00,

MUZYCZNA KARUZELA W GÓRZE KALWARII


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 lutego 2016 roku o godz. 15.00 zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy w ramach Muzycznej Karuzeli. Miejsce: Ośrodek Kultury, ul. J. Białka 9 w Górze Kalwarii. Bilety 10 zł, dla dzieci poniżej 3 lat wstęp wolny. Muzyczna karuzela to spotkania, podczas których dzieci odnajdują swoją pasję i stawiają pierwsze kroki w świecie sztuki. Zajęcia są pełne humoru, rekwizytów i profesjonalnych instrumentów. To ciekawy sposób na urozmaicenie wolnego czasu, ale także forma rozwoju wyobraźni i wrażliwości.

MUZYCZNA KARUZELA W GÓRZE KALWARII

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 lutego 2016, 08:00,

Zajęcia fotograficzne dla początkujących i zaawansowanych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

ZDJĘCIE powstaje w głowie fotografa, a nie w aparacie. Umiejętność postrzegania przedmiotów, ludzi, inteligentne wykorzystanie światła, dobór obiektywu, poprawność kadru i ekspozycji, ale przede wszystkim wyobraźnia i kreatywność decydują o wartości zdjęcia. Nieważne więc, jaki masz aparat – może być prosta cyfrówka lub stary analog – ważne, co potrafisz z nim zrobić!

ZAJĘCIA FOTOGRAFICZNE DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH

Chcesz zacząć swoją przygodę z fotografią, a może udoskonalić swoje umiejętności? Te zajęcia są dla Ciebie! Uczestnicy warsztatów dostaną wskazówki jak tworzyć nowoczesne niebanalne obrazy. Zajęcia obejmują także pracę w ciemni fotograficznej, studio oraz komputerowej pracowni graficznej.

Warsztaty prowadzi Paweł Tabor - absolwent Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie na kierunku fotografia artystyczna. Koordynator projektu Ja w twoim obiektywie (www.jawtwoimobiektywie.pl), współtwórca projektu Tak było w Górze Kalwarii (www.takbylowgk.pl). Grupa początkowa: wtorki i czwartki, godz. 17.00

Grupa zaawansowana: wtorki i czwartki, godz. 15.30
Koszt: 30 zł/msc
Paweł Tabor:
p.tabor@kulturagk.pl
tel. 501 123 086

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie