Informacje27 stycznia 2019, 09:00,

Muzyczna Karuzela w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


27 stycznia 2019 roku o godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie z Dziecięcą Akademią Artystyczną w cyklu Muzyczna karuzela. Pełne humoru, rekwizytów i profesjonalnych instrumentów zajęcia pozwalają dzieciom poznać tajniki muzycznego świata poprzez zabawę. A to niezwykle ważne, bo muzyka szczególnie mocno wpływa na dzieci. Spotkania z Muzyczną karuzelą to ciekawy sposób na urozmaicenie wolnego czasu, ale także forma rozwoju wyobraźni i wrażliwości. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp 10 zł. Dzieci poniżej 3 lat - wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Muzyczna Karuzela w Górze Kalwarii

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 stycznia 2019, 19:00,

Krzysztof Daukszewicz – Wtorek z satyrą w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

29 stycznia 2019 roku o godz. 20.00 zapraszamy na Wtorek z satyrą, czyli Marek Majewski zaprasza. Gościem wieczoru będzie Krzysztof Daukszewicz – satyryk, felietonista, tekściarz, poeta, piosenkarz, gitarzysta i kompozytor. Występuje z własnymi programami satyrycznymi, realizował programy w telewizji. Autor kilkunastu książek. Od 2005 jest stałym gościem programu publicystyczno-satyrycznego „Szkło kontaktowe”. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 30 złotych. Serdecznie zapraszamy.

Krzysztof Daukszewicz – Wtorek z satyrą w Piasecznie

W zimowym sezonie kulturalnym, Centrum Kultury w Piasecznie rusza z nowym cyklem wydarzeń pod tytułem WTOREK Z SATYRĄ czyli Marek Majewski zaprasza. Spotkania, których autorem i gospodarzem jest znany satyryk Marek Majewski obejmuje cykl koncertów, w których udział biorą autorzy-wykonawcy z kręgu piosenki literackiej i kabaretowej. Proponujemy Państwu spotkania z satyrą w starym stylu, tj. nie będącą jedynie przerywnikiem dla śmiesznych, przebieranych scenek, jak to się dzieje w modelu kabaretu obecnie lansowanego w mediach, ale stanowiącej odrębny gatunek sztuki. Cykl nie jest nastawiony na bieżącą satyrę polityczną, ale raczej na nieco głębszą refleksję.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie