Informacje10 września 2013, 00:00,

MUSICAL TUGEDER KONSTANCIN-JEZIORNA


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Musical Tugeder w reżyserii Ewy Cielesz, który będzie można zobaczyć i posłuchać w najbliższą sobotę 14 września 2013 roku o godz. 18.00, w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie. Podczas koncertu wystąpi Młodzieżowa Grupa KDK. Scenariusz: Grzegorz Ryczywolski, muzyka i opieka artystyczna: Misza Hairulin, choreografia: Paweł Olewiński, scenografia: Ewa Panasiuk. Wstęp wolny.

MUSICAL TUGEDER W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Młodzieżowa Grupa KDK to zespół instrumentalno-wokalno-taneczny, powstał przy Konstancińskim Domu Kultury w październiku 2010 roku. Grupę tworzą dzieci i młodzież w wieku 10-15 lat. Opiekunem grupy jest Misza Hairulin - absolwent liceum muzycznego w klasie chóralnej oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie kontrabasu. Kompozytor muzyki rozrywkowej i filmowej ("Jutro idziemy do kina", "Testosteron", "In the name of"), muzyki do reklam i programów telewizyjnych. Muzyk w programie TVN "Maraton Uśmiechu". Młodzieżowa Grupa KDK wystąpi w składzie: Mielena Burdalska, Daniel Boniecki, Tosia Hairulin, Sasza Hairulin, Janek Klonowski, Aleksandra Linard, Aleksandra Lipka, Gabrysia Madajewska, Chrystian Maciaszek, Krzysztof Podsiadło, Kacper Pudło, Natalia Sobczak.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje6 września 2013, 00:00,

PaTosfera Góra Kalwaria - PaTulisko Czersk


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy Was wszystkich bardzo serdecznie na powakacyjne spotkanie PaTowiczów, czyli Patosferę i Patulisko do Góry Kalwarii i Czerska w dniach 7-8 września 2013 roku. Zaczynamy 7 września około godz. 19.00 PaTosferą w Górze Kalwarii na rynku, po czym jedziemy na Zamek Książąt Mazowieckich, gdzie będzie odbywało się PaTulisko, śpimy na trawce, lub w ogóle nie śpimy, także potrzebne będą śpiwory. Jedzenie tj.: grill wieczorem i śniadanie rano zapewniamy my. Wyjazd po śniadaniu. Miejsc jest coraz mniej - także kto pierwszy ten lepszy.

PATOSFERA W GÓRZE KALWARII PATULISKO W CZERSKU

Podczas PaTuliska (późnym wieczorem) będzie koncert wokalny, który będziemy kreować z Katarzyna Kate Idzikowska. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę pośpiewać (będą potrzebne własne podkłady). Na PaTulisku będzie m.in karaoke, animacje taneczne i światełko do nieba. Zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy przesyłać na maila: lider.pat.gorakalwaria@gmail.com Zapraszamy na PaTosferę i PaTulisko.
autor/źródło: Alicja Piwnik i Wioletta Włosińska - grupa PaT Góra Kalwaria www.pat.mgk.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie