Informacje11 lipca 2008, 00:00,

MUSICA DA CAMERA na Koncercie Letnim w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na kolejny koncert z serii KONCERTY LETNIE W KONSTANCINIE. W najbliższą niedzielę 13 lipca 2008 roku o godzinie 16:00, odbędzie się koncert MUSICA DA CAMERA, podczas którego będzie możliwość zapoznania się z przebojami muzyki klasycznej. Plan kolejnych niedzielnych Letnich Koncertów w Konstancinie, możecie zobaczyć na poniższym plakacie. O następnych letnich koncertach, będziemy przypominać Wam przed każdym kolejnym weekendem lipca. Muzyka £ączy Pokolenia, w związku z tym zapraszamy na koncert Musica Da Camera w Konstancinie.

MUSICA DA CAMERA - KONCERTY LETNIE W KONSTANCINIE

autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje8 lipca 2008, 00:00,

FESTYN SPORTOWO REKREACYJNY GÓRA KALWARIA

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Zespół Placówek Oświatowych i Kultury Fizycznej w Górze Kalwarii serdecznie zapraszają w najbliższą środę 9 lipca 2008 roku, w godzinach od 10:00 do 14:00 na FESTYN SPORTOWO REKREACYJNY. Impreza odbędzie się na terenie przy Miejskim Zespole Basenowo Rekreacyjnym (ul. Pijarska 119 w Górze Kalwarii). Podczas Festynu Sportowo Rekreacyjnego, będzie można wziąć udział w takich konkurencjach jak: wyścigi w workach, tor sprawnościowo szybkościowy, rzut kaloszem, rzut beretem, hula-hop, siatkówka plażowa, kometka. Podczas Festynu Sportowo Rekreacyjnego - WOPR w Górze Kalwarii zorganizuje pokaz sprzętu ratownictwa wodnego. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, impreza zostanie przełożona na inny termin. Kolejne festyny odbędą się: 23 lipca oraz 6, 20 i 27 sierpnia 2008 roku. Serdecznie zapraszamy na Festyn Sportowo Rekreacyjny w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria