Informacje24 sierpnia 2016, 10:30,

Muminkowy kabarecik Teatr Gong - Zakątek Kultury w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


24 sierpnia 2016 roku o godz. 10.30 zapraszamy do Zakątku Kultury na występ Teatru Gong, który zaprezentuje spektakl pt.: Muminkowy kabarecik. Miejsce: dziedziniec Przystanku Kultury, Pl. Piłsudskiego 9 Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Uwaga: w przypadku deszczu impreza będzie się odbywała w sali widowiskowej. Grupy zorganizowane powyżej 10 osób proszone są o rezerwację. Kontakt: katarzyna.resiak@kulturalni.pl tel. 519 388 690.

MUMINKOWY KABARECIK TEATR GONG - ZAKĄTEK KULTURY W PIASECZNIE

Muminkowy kabarecik Teatr Gong - Muminki jak dzieci przeżywają radość, uczą się przyjaźni, szacunku, miłości. Zaproszeni goście do Muminkowej Doliny tworzą zaskakujące sytuacje. Muminki - duże lalki kukiełki. Nad wszystkim czuwa mama Muminka - żywy plan aktorski. Gośćmi są też lalki marionetki i wesoły komik. Spektakl pełen humoru. Zapraszamy!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 sierpnia 2016, 16:00,

Wasowski nic więcej w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

26 sierpnia 2016 roku o godz. 16:00 zapraszamy na koncert Wasowski nic więcej. Miejsce: Amfiteatr Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Podczas koncertu wystąpią: Katarzyna Warno - śpiew, Miłosz Wośko - fortepian, Robert Murakowski - trąbka, Paweł Pańta - kontrabas. Mówi się, że piękno kobiety podkreśla prosta, ale szlachetna biżuteria, nic więcej. Tak samo jest z muzyką Jerzego Wasowskiego. Każdy połów z ponad siedmiuset utworów skomponowanych przez Pana Jerzego, nawinięty na wspólną nitkę będzie przepięknym sznurem najprawdziwszych pereł. Mogą się różnić wielkością i kolorem, ale o takim naszyjniku marzy każda kobieta śpiewająca.

WASOWSKI NIC WIĘCEJ W KONSTANCINIE

KATARZYNA WARNO Wokalistka celująca w prostotę, zainspirowana jazzem, podążająca własną drogą miłośniczka delikatnych dźwięków i mądrych słów. Obraca się wśród najlepszych muzyków, nie boi się eksperymentów i odkrywania na nowo tego co w muzyce osobiste. Obdarzona głęboką, ciepłą barwą głosu, nie obwiesza się świecidełkami, nie stroszy piórek, wychodzi na scenę mając do dyspozycji tylko i aż przepiękny sznur pereł nawleczonych z piosenek Pana Jerzego – prezentując go z pokorą i dumą.

MIŁOSZ WOŚKO znakomity aranżer, pianista, kompozytor, producent muzyczny – mistrz współczesnych dźwięków, czarodziej klimatu. Współpracował m.in. z Andrzejem Smolikiem, Marylą Rodowicz, Lorą Szafran i Miką Urbaniak Zajmuje się również tworzeniem muzyki do filmów animowanych, dokumentalnych i krótkometrażowych (animacja „American dream”, dokument „Dzikie szczęście”- „Savage Joy”). Na swoim koncie ma również realizacje dla teatru i teatru telewizji.

PAWEŁ PAŃTA Wybitny kontrabasista i gitarzysta basowy. Doskonale odnajduje się zarówno w muzyce klasycznej jak i jazzowej. Współpracuje z całą czołówką polskiego jazzu, oraz artystami scen teatralnych. Nagrał sześć albumów z Włodkiem Pawlikiem a zwieńczeniem ich wspólnej pracy jest nagroda Grammy 2014 za album „Night in Calisia”. Skromny, ujmujący – perła wśród muzyków.

ROBERT MURAKOWSKI Trębacz na wagę złota – mistrz poruszających dźwięków o niepowtarzalnej barwie. Współpracował m.in. z Rayem Charlesem, Anną Marią Jopek, Ewą Bem, Andrzejem Jagodzińskim, Zbigniewem Namysłowskim, Janem Ptaszynem Wróblewskim, Zbigniewem Wegehauptem, Andrzejem Dąbrowskim, Krzysztofem Herdzinem, Włodkiem Pawlikiem, Wojciechem Karolakiem a także big bandem Marie Schneider.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie