Informacje27 maja 2008, 00:00,

MUMINKOWY DZIEń DZIECKA Galeria Auchan Piaseczno

Z okazji Dnia Dziecka, Galeria Handlowa Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 zaprasza do odwiedzenia Muminkowej Doliny. Na najbliższy weekend tj.: 31 maja i 1 czerwca 2008 roku, dla wszystkich dzieci przygotowano mnóstwo bajkowych zabaw i konkursów. Główną atrakcją będą występy teatru lalkowego. Zapraszamy w Dzień Dziecka do Galerii Handlowej w Piasecznie.

MUMINKOWY DZIEń DZIECKA W GALERII HANDLOWEJ AUCHAN PIASECZNO

Szukając pomysłu na spędzenie tegorocznego Dnia Dziecka, warto pomyśleć o wizycie w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno, gdzie przez cały weekend na wszystkie maluchy czekać będzie mnóstwo atrakcji. W sobotę 31 maja 2008 roku, od godziny 10:00 do 19:00 oraz w niedzielę 1 czerwca 2008 roku, pomiędzy 10:00 a 18:00, Galeria Handlowa zamieni się w bajkową Dolinę Muminków, w której żadne dziecko nie będzie się nudzić.

W sobotę (31 maja) o godzinie 10:00, 13:00 i 17:00 oraz w niedziele o godzinie 10:00 odbędą się spektakle teatru lalek. W rolach głównych wystąpią oczywiście bohaterowie weekendu – znane i lubiane Muminki. W przerwach pomiędzy przedstawieniami na dzieci czekać będą gry i zabawy z bajkowymi postaciami.

W niedzielę (1 czerwca) o godzinie 12:00 zapraszamy na emocjonujące Mini Show, z udziałem clownów. Będzie to nie tylko doskonała okazja do zobaczenia cyrkowych sztuczek, ale także szansa na wygranie atrakcyjnych nagród w licznych konkursach. Po wyśmienitej zabawie zapraszamy wszystkie dzieci do kącika rysunkowego, w którym będą mogły namalować wrażenia z pełnego emocji dnia w Dolinie Muminków. Galeria Handlowa zaprasza na zakupy. Informację, otrzymaliśmy z Effective Public Relations.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje27 maja 2008, 00:00,

Sportowy Dzień Dziecka na Stadionie w Górze Kalwarii

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Zespół Placówek Oświatowych i Kultury Fizycznej zapraszają na SPORTOWY DZIEń DZIECKA, który odbędzie się w najbliższy piątek 30 maja 2008 roku w godzinach od 10:00 do 14:00. Zawody sportowe odbędą się na Stadionie Miejskim w Górze Kalwarii (ul. Wojska Polskiego 44, Góra Kalwaria). ¬ródłem informacji jest portal www.gorakalwaria.net (współpracują z nami).

Sportowy Dzień Dziecka w Górze Kalwarii rozpocznie się o godzinie 10:00, na godzinę 10:15 zaplanowany jest występ zespołu tanecznego Gimnazjum Góra Kalwaria, następnie od 10:30 do 11:00 odbędą się zawody lekkoatletyczne, po których na bocznym boisku, będzie można obejrzeć pokaz Straży Pożarnej. Sportowy Dzień Dziecka zakończy się o godzinie 14:00. Serdecznie zapraszamy na Sportowy Dzień Dziecka do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria