Informacje11 sierpnia 2014, 10:41,

MTB Maraton


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


MTB ang. mountain biking  to rodzaj kolarstwa uprawiany na rowerach przystosowanych do jazdy w ciężkich warunkach. Czym są te ciężkie warunki? Wzniesienia, jazda po błocie i piachu, walka z wystającymi korzeniami, slalom między drzewami, wąskie leśne ścieżki – to tylko część przygód jakie czekają na kolarzy startujących w zawodach MTB.
Stowarzyszenie Fabryka Sportu zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na MTB 1429 Maraton 14.09.2014 roku, który odbędzie się na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Start i meta zawodów zlokalizowane zostaną na terenie Ośrodka Wisła.


Każda dyscyplina sportu wymaga treningów, ciężkiej pracy i współpracy z trenerami. Aby podszkolić swoje umiejętności zapraszamy na treningi, przygotowujące do MTB 1429 Maraton z doświadczonymi trenerami kolarstwa.
Dzięki treningom MTB z Fabryką Sportu i Tuan Club:

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

  • poprawisz technikę jazdy
  • nauczysz sie bezpiecznej jazdy
  • dowiesz się jak jeździć ekonomicznie
  • popracujesz nad siłą, szybkością i wytrzymałością

Okazją do sprawdzenia nabytych umiejętności będzie start w MTB 1429 Maraton. Na dystansach 20, 30 lub 40 kilometrów na zawodników czeka piach, podjazdy, wąskie przeprawy nad rzeką Czarną, powalone drzewo i bagno. Poza uciążliwą trasą będzie można obserwować piękne krajobrazy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Więcej info:
www.fabrykasportu.eu
www.klub.tuanclub.pl
bartek@fabrykasportu.eu


 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 sierpnia 2014, 10:48,

Tuan Camps – dawka zdrowej rywalizacji!


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W Tuan Club od początku wakacji trwają obozy sportowe dla dzieci młodzieży. Uczestnicy uczą się grać w tenisa, badmintona, pływają w basenie oraz uczestniczą w zajęciach tanecznych. Profesjonalna opieka, wyżywienie dla każdego dziecka i duża dawka różnych atrakcji czeka na każdego w wieku 5-12 lat oraz 13-16 lat.

TUAN CAMPS lato 2014_Bilb_6x3_2swim.jpg

Tuan Club to miejsce, gdzie grają i trenują najlepsi, jak na przykład Urszula Radwańska. Jeśli chcesz by Twoje dziecko połknęło bakcyla rywalizacji oraz nauczyło się zasad gry fair play to przyślij je na TuanCamps 2014. Obóz sportowy to świetny pomysł, by nauczyć się nowych rzeczy, spędzić aktywnie czas z rówieśnikami, a być może zawrzeć nowe przyjaźnie.

Przeczytaj też: Poznaj sploty piaseczyńskich historii

To świetna alternatywa dla rodziców, którzy chcą mieć swoje dziecko pod okiem, a jednocześnie oddać je na 8h dziennie w dobre ręce. Dostępne terminy to: 04.08-08.08, 18.08-22.08, 25.08 – 29.08. Nie przegap okazji i zapisz swoje dziecko na obóz sportowy w Tuan Club.

Więcej informacji:
www.klub.tuanclub.pl

 

autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie