Informacje14 kwietnia 2010, 00:00,

Msza w intencji tragicznie zmarłego Ks. Andrzeja Kwaśnika

15 kwietnia 2010 roku o godz. 18.00, odbędzie się msza żałobna w Kościele p.w. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej w intencji wszystkich, którzy tragicznie zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 roku. Będziemy się modlić m.in. za KSIęDZA ANDRZEJA KWAŚNIKA - wieloletniego Proboszcza Parafii w Starej Iwicznej, członka Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lesznowoli, Kapelana Stołecznej Policji i Stowarzyszenia Rodzina Policyjna 1939, a w ostatnich latach Proboszcza Parafii Św. Tadeusza Apostoła na warszawskiej Sadybie i Kapłana Federacji Rodzin Katyńskich. Ksiądz Andrzej był na pokładzie samolotu TU -154 w dniu 10 kwietnia 2010 r. Serdecznie zapraszamy w imieniu Samorządu Gminy Lesznowola oraz Księdza Proboszcza Dariusza Gocłowskiego na uroczystą mszę i do wspólnej modlitwy za zmarłych.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje14 kwietnia 2010, 00:00,

Patriotyczne obchody apel i przemarsz żałobny w Tarczynie

Burmistrz Tarczyna i Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarczynie pragną poinformować, że w dniu 14 kwietnia 2010 roku o godz. 14.00 w Zespole Szkół w Tarczynie odbędzie się sesja Rady Miejskiej. Będzie ona połączona ze specjalnym apelem poświęconym Polakom zamordowanym 70 lat temu w Katyniu, jak również Ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku. Po apelu nastąpi przemarsz żałobny pod płaskorzeźbę Jana Pawła II na Rynku w Tarczynie, gdzie odbędzie się wspólna modlitwa za Polaków, którzy zginęli w Katyniu oraz Smoleńsku. Burmistrz Tarczyna i Przewodniczący Rady Miejskiej zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w tych patriotycznych obchodach.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn