Informacje9 lipca 2017, 14:00,

Moussu T e lei Jovents - koncert letni w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


9 lipca 2017 roku o godz. 16.00 odbędzie się koncert Moussu T e lei Jovents. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorny. Wstęp wolny. Zapraszamy!

MOUSSU T E LEI JOVENTS - KONCERT LETNI W KONSTANCINIE

Moussu T e lei Jovents to niezwykle oryginalny zespół z francuskiej Marsylii. Grupa koncertuje na całym świecie i ma na swoim koncie wiele niepowtarzalnych płyt. Konstanciński Park Zdrojowy będzie jednym z przystanków na jej koncertowej trasie po Polsce. Zespół odwiedzi nasz kraj z nietypowym programem zainspirowanym marsylską muzyką lat 20. i 30. ubiegłego stulecia. Grupa składająca się z francuskich i brazylijskich artystów w swojej twórczości nawiązuje do niezwykle bogatych, muzycznych tradycji tygla kulturowego Marsylii. Dlatego też ich muzyka łączy w sobie bluesa, tradycyjną muzykę brazylijską oraz styl operetkowy. Koncerty Moussu T są niepowtarzalnym, muzycznym przeżyciem.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 lipca 2017, 17:30,

Koncert grupy Tsigunz Fanfara Avantura w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

7 lipca 2017 roku o godz. 19.30, odbędzie się koncert grupy Tsigunz Fanfara Avantura.  Miejsce: scena na Rynku - Pl. Piłsudskiego w Piasecznie. Wstęp wolny.

KONCERT GRUPY TSIGUNZ FANFARA AVANTURA W PIASECZNIE

Tsigunz Fanfara Avantura - to niespotykana w Polsce formuła bałkańskiej orkiestry dętej, dzięki której muzycy realizują własną, oryginalną wizję muzyki. Zespół powstał w 2010 roku, a już rok później towarzyszył Kayah w repertuarze Gorana Bregovića. W 2012 roku grupa stanęła na podium najważniejszego w Polsce festiwalu Polskiego Radia Nowa Tradycja, zaś w 2013 roku muzycy wystąpili na legendarnym festiwalu orkiestr dętych w Guczy w Serbii. Na swoim koncie artyści mają koncertową płytę „Tsigunz Live at Meskalina” oraz debiutancki album studyjny „Turbo Balkan Groove” (Gusstaff Records). W twórczości Tsigunz Fanfara Avantura można doszukać się wpływów muzyki bałkańskiej, tureckiej, bliskowschodniej czy indyjskiej, a także nawiązań do tradycji polskiej szkoły jazzu.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie