Informacje6 września 2012, 00:00,

MotoXtreme 2 off-roadowe emocje w Mysiadle

W najbliższy weekend 8-9 września 2012 roku, na terenie Mysiadła przy ul. Puławskiej, odbędzie się motocyklowa impreza MotoXtreme 2. Oprócz zawodów sportowych rozgrywanych pod patronatem Polskiego Związku Motorowego organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji. Zapraszamy na off-roadowe emocje w Mysiadle.

MOTOXTREME 2 OFF-ROADOWE EMOCJE W MYSIADLE

MotoXtreme 2 to największa off-roadowa impreza w tej części kraju. Na starcie zawodów Cross Country MotoXtreme o Puchar Wójta Lesznowoli oraz III rundy Pucharu Polski Super Enduro staną najlepsi zawodnicy z całej Polski. Jednak oprócz sportowych emocji, organizator – Klub Motorowy Jarper X Racing Team przygotował cały szereg atrakcji towarzyszących.

MOTOXTREME 2 OFF-ROADOWE EMOCJE W MYSIADLE

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę po sportowych zmaganiach przewidziane jest After Party dla zawodników i kibiców. Gratka dla miłośników mocniejszego brzmienia to koncert zespołu Out of Tune. W hip-hopowych rytmach zagra Franek i Pęku, a imprezę poprowadzi DJ Frodo. Oprócz tego przewidziane są pokazy taneczne oraz pokazy modeli zdalnie sterowanych. Przez cały dzień do dyspozycji zwiedzających będą stoiska gastronomiczne i handlowe oraz park rozrywki dla najmłodszych.

MOTOXTREME 2 OFF-ROADOWE EMOCJE W MYSIADLE

Warto podkreślić, że w sobotnich zawodach mogą wziąć udział również amatorzy motocyklowego off-roadu. Bieg klasy hobby to możliwość startu dla wszystkich motocyklistów, którzy nie mieli jeszcze okazji sprawdzić się w sportowej rywalizacji. Aby ułatwić większość niezbędnych procedur przed startem sobotnio-niedzielnych zawodów, na stronie www.motoxtreme.pl dostępny jest specjalny formularz zgłoszeniowy. Wystarczy kilka kliknięć, aby zgłosić swoją chęć startu.

Więcej informacji odnośnie zawodów na stronach www.motoxtreme.pl i www.xracingteam.pl oraz na facebooku (http://www.facebook.com/MotoXtreme2).
autor/źródło: Bartłomiej Kowalski - Jarper X Racing Team
Tematy:Lesznowola

Informacje6 września 2012, 00:00,

Zapraszamy na Piknik Rodzinny w Mrokowie

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Starosta Piaseczyński, OSP Mroków, Sołtys i Rada Sołecka Mrokowa, ZOPO i Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają na festyn i piknik rodzinny pt. STRAżACY PO PRACY ZAPRASZAJ¡. Impreza odbędzie się 9 września 2012 roku, na terenie przy OSP w Mrokowie przy ul. M. Światkiewicz. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji: loterie fantowe, zamek dmuchany, bańka na wodzie, animacje dla dzieci, grill, malowanie buziek, wata cukrowa, grochówka, przejazdy quadami, bryczką oraz motocyklami. Zapraszamy na Piknik Rodzinny w Mrokowie.

Piknik Rodzinny w Mrokowie

Program pikniku rodzinnego w Mrokowie:

14.00 otwarcie loterii fantowej
16.00 uroczyste otwarcie pikniku, po czym odbędą się występy artystyczne, pokazy strażackie, pokazy ratownictwa medycznego Falck, konkursy z nagrodami, oraz występ zespołu Sąsiedzi
20.00 koncert zespołu BAYER FULL
21.30 zabawa taneczna z DJ’em