Informacje1 sierpnia 2012, 00:00,

MotoXtreme 2 motocyklowe emocje w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W dniach 8-9 września 2012 roku, przy ulicy Puławskiej odbędzie się jedna z największych motocyklowych imprez w tej części Polski – MotoXtreme 2. Organizowane przez Jarper X Racing Team off-roadowe zawody odbędą się na terenie Mysiadła. Zapraszamy na III rundę Pucharu Polski Super Enduro oraz Cross Country MotoXtreme o Puchar Wójta Lesznowoli.

MOTOXTREME

MotoXtreme 2 to druga edycja imprezy off-roadowej, która po raz pierwszy odbyła się w kwietniu 2011 roku w miejscowości Góra Kalwaria pod Warszawą. Wówczas po raz pierwszy zorganizowano zawody motocyklowe w formule Cross Country o nazwie MotoXtreme. Na starcie stawiło się blisko 150 zawodników motocykli i quadów. Trasa wiła się między drzewami, biegła po torze motocrossowym i prowadziła zawodników głębokimi piaskami kalwaryjskiego poligonu. Była na tyle urozmaicona, że zarówno zawodnicy, jak i kibice bardzo pozytywnie ocenili całą imprezę.

A czego można oczekiwać we wrześniu? Co najmniej podwójnej dawki emocji, bowiem oprócz wyścigu Cross Country MotoXtreme o Puchar Wójta Lesznowoli, w Mysiadle odbędzie się III runda Pucharu Polski Super Enduro. Warto podkreślić, że MotoXtreme 2 to impreza, zaplanowana zmyślą o profesjonalnych zawodnikach i amatorach.

MOTOXTREME 2 MOTOCYKLOWE EMOCJE W MYSIADLE

Kierując się rosnącym zainteresowaniem zawodami typu Cross Country organizatorzy zaplanowali również bieg klasy Hobby. Będzie to off-roadowy wyścig dla wszystkich miłośników motocyklowej jazdy w terenie.

Cel jest jasny. Chcemy pokazać jak niesamowitą frajdę sprawia jeżdżenie motocyklem terenowym. Każdy kto pojawi się w dniach 8-9 września na terenie Mysiadła będzie mógł doświadczyć tego na dwa sposoby. Po pierwsze, będzie można obserwować najlepszych zawodników podczas sportowej walki na zamkniętym torze. Natomiast osoby, które mają własny motocykl będą mogły wystartować w specjalnym biegu klasy hobby. – dodaje Koordynator MotoXtreme 2 Mirosław Pleskot.


Więcej szczegółowych informacji należy szukać na stronach www.motoxtreme.pl oraz www.xracingteam.pl. Z czasem będziemy publikować więcej ciekawych informacji oraz wiadomości związanych ze zbliżającymi się zawodami.
autor/źródło: Bartłomiej Kowalski - Jarper X Racing Team
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje1 sierpnia 2012, 00:00,

Koncert zespołu Manaus - Bar Muza Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Grill Bar Muza zaprasza na koncert zespołu MANAUS, który odbędzie się w najbliższy piątek 3 sierpnia 2012 roku od godz. 19.00. Miejsce: Bar Muza, ul. Matejki przy Parku Zdrojowym w Konstancinie. Rezerwacja miejsc telefoniczna, pod numerem: 510-806-733 Właściciele lokalu oraz zespół zapraszają na koncert. Informacje na temat Manaus: www.manaus.dcx.pl

MANAUS
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie