Informacje31 sierpnia 2018, 19:00,

MOST SZPIEGÓW - KINO LETNIE W MYSIADLE

31 sierpnia 2018 roku o godz. 21.00 odbędzie się pokaz filmu pt. "Most szpiegów" w reżyserii Stevena Spielberga . Miejsce: nad stawem w Mysiadle. Serdecznie zapraszamy.

MOST SZPIEGÓW - KINO LETNIE W MYSIADLE

Amerykański prawnik, broniąc w sądzie sowieckiego szpiega, ratuje go przed karą śmierci. Wkrótce pojawia się możliwość wymiany więźnia na pilota USA zestrzelonego nad terytorium ZSRR.

Informacje15 września 2018, 06:00,

We wrześniu bezpłatne zajęcia nordic walking 50+

Wakacje się kończą, a wraz z nimi letnia przerwa w zajęciach Nordic Walking 50+. Bezpłatne zajęcia Nordic Walking 50+ powracają już 1 września. We wrześniu planujemy cztery godzinne spotkania, a maszerować będziemy po Lasach Chojnowskich.

WE WRZEŚNIU BEZPŁATNE ZAJĘCIA NORDIC WALKING 50+

Zapraszamy w soboty 1, 8, 15, 29 września 2018 roku o godz. 9.00. Miejsce spotkania parking leśny przy ul. Asfaltowej w Żabieńcu (obok restauracji La Musica), możliwy jest dojazd autobusem linii L25- przystanek na żądanie- Stefanów 01.

Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów. Tempo dostosowane do możliwości uczestników. Udowodnimy, że Nordic Walking to forma aktywności dla każdego. Przypominamy o możliwości bezpłatnego pożyczenia kijów po uprzedniej rezerwacji pod nr 605-645-150.

Projekt finansowany ze środków Gminy Piaseczno, realizowany przez Fundację Żyj Aktywnie po 50-tce.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

WE WRZEŚNIU BEZPŁATNE ZAJĘCIA NORDIC WALKING 50+