Informacje31 stycznia 2016, 11:00,

Morsowanie na Górkach Szymona


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


31 stycznia 2016 roku w godzinach 11:00 - 12:00 zapraszamy na lodowatą kąpiel, czyli morsowanie na stawach przy Górkach Szymona w Zalesiu Dolnym. Zapraszamy na zimowe, wodne szaleństwo! Naprawdę! Bikini, kąpielówki, ręczniki, a wszystko to na lodowej tafli.... przy przeręblu! Bo żeby pomorsować, trzeba wskoczyć do przerębla :) Gwarantujemy mocne wrażenia, wspaniały nastrój i świetne samopoczucie. A przede wszystkim dobrą zabawę z grupą odważnych, sympatycznych i zimowo zakręconych ludzi! Wydarzenie dotyczące morsowania na facebook: https://www.facebook.com/events/455989734590806/

MORSOWANIE NA GÓRKACH SZYMONA
foto: Michał Zająkała

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 stycznia 2016, 20:56,

Teatralne sukcesy Przedszkolaków na Gali Festiwalu Spektakli Zimowych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Już po raz drugi Przedszkole Świat Bajek zaprosiło do wspólnej teatralnej zabawy piaseczyńskie placówki, W Świecie Bajek teatr to jedna z form wszechstronnej edukacji maluchów. - Chcieliśmy podzielić się swoją pasją, ale także podejrzeć pomysły innych instruktorów, czegoś się nawzajem od siebie nauczyć - mówi pomysłodawca festiwalu, Anna Kolanowska.

TEATRALNE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW NA GALI FESTIWALU SPEKTAKLI ZIMOWYCH

Dzięki wsparciu Centrum Kultury, Burmistrza i Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, 28 stycznia w Sali Centrum Kultury odbyła się Gala Festiwalowa. Wystąpił nagrodzony teatr Półnutki z Przedszkola Nutka z Piaseczna, ze spektaklem „Ach, co za noc!”, na podstawie scenariusza Adama Szafrańca. Występujących gorąco oklaskiwali organizatorzy – przedszkolaki Świata Bajek oraz zaproszeni goście.

TEATRALNE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW NA GALI FESTIWALU SPEKTAKLI ZIMOWYCH

Nasi mali-wielcy artyści pojadą w nagrodę do Teatru GULIWER, który był głównym sponsorem Festiwalu. Dziękujemy za udział i gratulujemy. Zapraszamy za rok wszystkie artystyczne placówki do wspólnej zabawy. Współorganizatorami Festiwalu byli Nasz Teatrzyk i Chatka Marzeń.

Dziękujemy naszym patronom: Burmistrzowi Miasta i Gminy Piaseczno, Gminie Piaseczno, Centrum Kultury w Piasecznie, Teatrowi GULIWER. Oraz patronom medialnym: Przeglądowi Piaseczyńskiemu, Gazecie Piaseczyńskiej, Portalowi piaseczno4u.pl, Portalowi powiat-piaseczyński.info, Portalowi naszepiaseczno.pl, Portalowi Sąsiedzi.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie