Informacje4 sierpnia 2017, 19:45,

Moonlight - kino plenerowe w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


4 sierpnia 2017 roku o godz. 21.45 zapraszamy do kina plenerowego w Konstancinie, podczas którego odbędzie się projekcja filmu pt. Moonlight w reż. Barry Jenkins. Wstęp wolny. Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie.

MOONLIGHT - KINO PLENEROWE W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Ponadczasowa opowieść o relacjach międzyludzkich i odkrywaniu siebie. "Moonlight" jest opowieścią o dorastaniu ubogiego, czarnego chłopca. Dorasta on w jednej z niebezpieczniejszych dzielnic Miami i stara się znaleźć swoje miejsce w świecie. Handel narkotykami na ich osiedlu kontroluje Juan (Mahershala Ali), który staje się swego rodzaju zastępczym ojcem Chirona. Czysty i widny dom, w którym Juan mieszka ze swoją dziewczyną Teresą (Janelle Monáe) staje się dla chłopca oazą stabilności, miejscem gorących posiłków, świeżej pościeli i swobodnych rozmów. Drugim, równie bolesnym i skomplikowanym motywem przewodnim, jest związek Chirona z jego matką, Paulą (Naomie Harris), która stacza się w wyniszczający nałóg narkotykowy, których dostarcza jej Juan.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje3 sierpnia 2017, 07:00,

XIII JARMARK PIASECZYŃSKI 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Muzeum Regionalne w Piasecznie już dziś zaprasza na kolejną, 13. już edycję Jarmarku Piaseczyńskiego. W tym roku gościć będziemy Tatarów Polskich. Na scenie wystąpi zespół BUŃCZUK. Będzie barwnie (przepiękne stroje), nie zabraknie tańca, śpiewu... Jarmark Piaseczyński odbędzie się 10 września 2017 roku. Miejsce: Piaseczno, pl. Piłsudskiego.

XIII JARMARK PIASECZYŃSKI 2017

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w charakterze wystawcy na XIII Jarmarku Piaseczyńskim. Preferujemy stoiska twórców ludowych, rękodzielników, rzemieślników, stoiska z tradycyjnymi wyrobami spożywczymi – swojskie jadło, miodami, produktami regionalnymi. Zastrzegamy sobie prawo doboru oferowanych na Jarmark produktów. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 sierpnia na kartach zgłoszenia. Przesłanie karty nie jest równoznaczne z przyjęciem stoiska na Jarmark. W przypadku wcześniejszego wyczerpania się miejsc termin przyjmowania zgłoszeń ulegnie zmianie. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje w regulaminie. Informacje: 22 737 23 99, 509 687 267 Muzeum Regionalne w Piasecznie, pl. Piłsudskiego 10.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Zał. 3 - Karta zgłoszenia twórcy, rękodzieło (pobierz)
Zał. 4 - Karta zgłoszenia wystawcy (pobierz)
Regulamin dla wystawców Jarmarku Piaseczyńskiego (pobierz)

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie