Informacje15 listopada 2007, 00:00,

Monitoringu w szkołach na terenie powiatu piaseczyńskiego

Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego poinformowało na swojej stronie www.piaseczno.pl, że Wojewoda Mazowiecki dofinansował zainstalowanie monitoringu wizyjnego w szkołach prowadzonych przez powiat piaseczyński. Zgodnie z wnioskiem powiatu dotyczącym systemu monitoringu, urządzenia zostaną zainstalowane w Zespole Szkół Nr 1 i Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Piasecznie oraz w Zespole Szkół Zawodowych im. Marsz. Bielińskiego i Zespole Szkół Zawodowych im. E. Gierczak w Górze Kalwarii. Kwota przyznanej przez wojewodę dotacji wynosi 38,4 tysięcy złotych.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu informacyjnego powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje16 listopada 2007, 00:00,

Koncert Ocalić od Zapomnienia w Zalesiu Dolnym

Zapraszamy na koncert: Ocalić od Zapomnienia, który odbędzie się 16 listopada 2007 roku, o godzinie 20:00 w Zalesiu Dolnym. Miejsce koncertu: Gospoda w Zalesiu, Al. 3-go Maja 1, Zalesie Dolne. Podczas koncertu Ocalić od Zapomnienia zagra: Ostatnie Takie Trio, w składzie: Paweł Górski (gitara i śpiew), Marcin Węgrzyński (kontrabas), oraz Piotr Maciejczyk (akordeon). Wstęp wolny! Informacja o dzisiejszym koncercie, pochodzi z plakatów rozwieszonych na terenie Piaseczna. Serdecznie zapraszam na koncert Ocalić od Zapomnienia do Zalesia Dolnego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Zalesie Dolne