Informacje27 maja 2018, 11:00,

Moja Matko ja wiem - koncert w Klarysewie z okazji Dnia Matki


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


27 maja 2018 roku o godz. 13.00 odbędzie się koncert z okazji Dnia Matki pt.: Moja Matko ja wiem. Miejsce: Kościół w Klarysewie, ul. Słoneczna. Występ poprzedzi Msza Święta o godz. 12. Wstęp wolny.

MOJA MATKO JA WIEM - KONCERT W KLARYSEWIE Z OKAZJI DNIA MATKI

Dwoje śpiewaków i muzyków z Kijowa, wypełni kościół w Klarysewie przy ul. Słonecznej pieśniami adresowanymi do Matki. Duet Classic Angelicus, czyli Natalia Jurkowska (sopran) i Aleksander Jurkowski (tenor) zaśpiewa piękne pieśni liryczne, dedykowane wszystkim Mamom z okazji ich święta. Będziemy mieli okazję dowiedzieć się, jak brzmi bandura – instrument łączący cechy lutni i harfy. Duet tworzą absolwenci Narodowej Akademii Muzycznej imienia P.I. Czajkowskiego na Ukrainie. Dwie pierwsze litery nazwy duetu „A” i „N” pochodzą od imion jej członków-Aleksandra i Natalii. Słowo Angelicus oznacza osobę w sferze duchowej , w jej wewnętrznym świecie. Teraz zespół przyjął nazwę Classic Angelicus (Klasyczne Anioły) dla ujednolicenia. Specjalizuje się w wykonaniu muzyki wokalnej od średniowiecza po współczesność. Ma w swoim dorobku 4 płyty i liczne koncerty w Europie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 maja 2018, 06:00,

Bezpłatne treningi tenisa ziemnego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Tenisowy Tennis Pro Piaseczno zaprasza na bezpłatne treningi tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Piaseczno. Darmowe zajęcia odbywają się na obiekcie GOSiR Piaseczno przy ul. 1 Maja 16 w Piasecznie. Bezpłatne zajęcia odbywają się w środy o godzinie 19:00. Szczegóły można uzyskać pod telefonem: 514 153 388

BEZPŁATNE TRENINGI TENISA ZIEMNEGO

Zapraszamy dzieci i młodzież, która urodziła się do 2012 roku do szkółki tenisowej Tennis Pro Piaseczno. Organizatorzy szukają kolejnych przyszłych mistrzów tenisa, którymi zajmie się wykwalifikowana i doświadczona kadra trenerska. Gwarantowana jest najwyższa jakość szkolenia, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerską oraz możliwość zapisania się do systemu wyczynowego.

Program dotyczy dzieci zameldowanych w Gminie Piaseczno. Aby zapisać dziecko na darmowe zajęcia, należy wypełnić i wysłać formularz, który znajduje się na stronie internetowej: www.tennispropiaseczno.pl/nabor2018. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Projekt współfinansowany z programu rozwoju i szkolenia tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży z gminy Piaseczno.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie