Informacje17 lutego 2017, 08:00,

Mój ukochany kot - zabawa fotograficzna na facebook

Wirtualny konkurs pt. Mój ukochany kot to otwarta zabawa fotograficzna z nagrodami z okazji Międzynarodowego Dnia Kota, która odbędzie się w dniach 17-19 lutego 2017 roku. GOK Lesznowola serdecznie zachęca do fotograficznej zabawy, prosząc o propagowanie ich konkursu wśród kocich właścicieli.

MÓJ UKOCHANY KOT - ZABAWA FOTOGRAFICZNA NA FACEBOOK

REGULAMIN KONKURSU
1. Organizatorem wirtualnej zabawy fotograficznej pt. "Mój ukochany kot" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Zabawa ma charakter otwarty i zorganizowana jest z okazji Międzynarodowego Dnia Kota.
2. Aby wziąć udział w konkursie należy:
- polubić fanpage Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli (jeśli już lubisz, pomiń ten krok)
- kliknąć "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
- udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada kota oraz konto na facebook'u i samodzielnie uwieczni swojego kociego pupila. Fotografia może przedstawiać życie i zwyczaje kota lub jego ciekawe portrety. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
4. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Zabawa fotograficzna pt. Mój ukochany kot".
5. Można zamieścić dowolną ilość zdjęć. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (imię kota, anegdotka z nim związana itp.).
6. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
7. Wirtualna kocia wystawa trwać będzie w dniach od 17 do 19 lutego 2017 roku. W tym czasie można brać w niej udział, czyli zamieszczać zdjęcia w wydarzeniu.
8. Po upływie terminu zabawy, spośród biorących udział zostaną rozlosowane nagrody. Losowanie zostanie uwiecznione na filmiku, który zostanie zamieszczony w wydarzeniu do 1 marca 2017 r. Przewidujemy pięć zestawów nagród. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po wydarzeniu.
9. Wyniki zabawy fotograficznej zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
10. Złożenie pracy konkursowej jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Dyrektor i Pracownicy
Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

Przeczytaj też: Upływa termin zapłaty podatku

Informacje19 lutego 2017, 16:00,

Przygody Bucika Flamenco - Bajkowa Niedziela Wólka Kosowska

19 lutego 2017 roku o godz. 16.00 odbędzie się Bajkowa Niedziela, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Przygody Bucika Flamenco. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Wólce Kosowskiej, ul. Nadrzeczna 23.

PRZYGODY BUCIKA FLAMENCO - BAJKOWA NIEDZIELA WÓLKA KOSOWSKA

PRZYGODY BUCIKA FLAMENCO Opowiada: Mirella Gliwińska Tańczy i animuje przedmioty: Karolina Łucznik Bucik Flamenco razem z braciszkiem mieszkał w pudełku na półce, w ogromnym magazynie, w Dziale Butów Czerwonych. Niestety nie czuł się tam dobrze, bo inne buty śmiały się z niego i dokuczały, że jest taki dziwny i niepraktyczny. Był bardzo nieszczęśliwy, marzył o przyjaciołach i dużej, kochającej rodzinie. Pewnego dnia życie Bucika wywróciło się do góry nogami! Obudził się w obcym i bardzo dziwnym miejscu, gdzie spotkał różne przedmioty i instrumenty. Dotąd bardzo samotny i wyśmiewany, wreszcie ma szansę zdobyć przyjaciół i poczuć się wartościowym i potrzebnym. Ale czy nasz Bucik tę szansę wykorzysta? ... Przygody Bucika Flamenco, to interaktywny spektakl słowno - taneczno - muzyczny, przygotowany z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (5 - 8) lat. Jego celem jest uwrażliwienie na rytm, pokazanie instrumentów, rekwizytów i strojów związanych z flamenco. Nauczenie ich nazw i wyjaśnienie do czego służą. Nie mniej ważne jest przesłanie płynące z opowieści, że odmienność nie jest wadą, a zaletą. Każdy z nas jest wyjątkowy i ma jakiś talent. Jeśli nauczymy się wzajemnie szanować tę różnorodność i cenić talenty, możemy razem zrobić coś naprawdę wartościowego i wyjątkowego.