Informacje17 lutego 2017, 08:00,

Mój ukochany kot - zabawa fotograficzna na facebook


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wirtualny konkurs pt. Mój ukochany kot to otwarta zabawa fotograficzna z nagrodami z okazji Międzynarodowego Dnia Kota, która odbędzie się w dniach 17-19 lutego 2017 roku. GOK Lesznowola serdecznie zachęca do fotograficznej zabawy, prosząc o propagowanie ich konkursu wśród kocich właścicieli.

MÓJ UKOCHANY KOT - ZABAWA FOTOGRAFICZNA NA FACEBOOK

REGULAMIN KONKURSU
1. Organizatorem wirtualnej zabawy fotograficznej pt. "Mój ukochany kot" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Zabawa ma charakter otwarty i zorganizowana jest z okazji Międzynarodowego Dnia Kota.
2. Aby wziąć udział w konkursie należy:
- polubić fanpage Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli (jeśli już lubisz, pomiń ten krok)
- kliknąć "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
- udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada kota oraz konto na facebook'u i samodzielnie uwieczni swojego kociego pupila. Fotografia może przedstawiać życie i zwyczaje kota lub jego ciekawe portrety. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
4. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Zabawa fotograficzna pt. Mój ukochany kot".
5. Można zamieścić dowolną ilość zdjęć. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (imię kota, anegdotka z nim związana itp.).
6. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
7. Wirtualna kocia wystawa trwać będzie w dniach od 17 do 19 lutego 2017 roku. W tym czasie można brać w niej udział, czyli zamieszczać zdjęcia w wydarzeniu.
8. Po upływie terminu zabawy, spośród biorących udział zostaną rozlosowane nagrody. Losowanie zostanie uwiecznione na filmiku, który zostanie zamieszczony w wydarzeniu do 1 marca 2017 r. Przewidujemy pięć zestawów nagród. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po wydarzeniu.
9. Wyniki zabawy fotograficznej zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
10. Złożenie pracy konkursowej jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Dyrektor i Pracownicy
Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

Przeczytaj też: Upływa termin zapłaty podatku

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 lutego 2017, 07:30,

Inter Cars 4X4 Lajtowy Puchar Samochodów Turystycznych Runda I 2017 Borowina Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

11 lutego 2017 roku odbędzie się Lajtowy Puchar Samochodów Turystycznych, który odbywać sie będzie na zasadach dotychczasowych Lajtów, czyli - Impreza jest stworzona dla Pasjonatów przez Pasjonatów, ludzi którzy biorą czynny udział w rajdach oraz wyprawach jak równierz dla osób którzy chcą swoją przygodę rozpocząć. Naszym celem jest stworzenie wydarzenia, imprezy, takiej w jakiej chcielibyśmy sami uczestniczyć. Cel ten wiąże się również z dobrą zabawą i rozpropagowaniem turystki 4x4 i offroadu. oraz regionu Impreza odbywać się będzie w czterech klasach: Turystyk, Walka, Proto i Quad co oczywiście ma na celu by trasa była dostosowana do możliwości aut oraz kierowców, tak by dla nikogo nie była za łatwa ani za trudna. Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/757916941051810/

INTER CARS 4X4 LAJTOWY PUCHAR SAMOCHODÓW TURYSTYCZNYCH RUNDA I 2017 BOROWINA KONSTANCIN-JEZIORNA

Przeczytaj też: Bezpłatne konsultacje specjalistów. Skorzystaj z Białych Sobót

HARMONOGRAM IMPREZY:
07:30 - otwarcie biura imprezy na prywatnym terenie
- rejestracja załóg, rozdanie materiałów sponsorskich
- plombowanie kart
08:30 - Odprawa zawodników
- podstawowe szkolenie zawodników, z zakresu pierwszej pomocy
09:00 - Start
18:00 - zamykanie limitu czasowego
- integracja
19:00 - ogłoszenie wyników
- rozdanie nagród dyplomów

INTER CARS 4X4 LAJTOWY PUCHAR SAMOCHODÓW TURYSTYCZNYCH RUNDA I 2017 BOROWINA KONSTANCIN-JEZIORNA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie