Informacje15 października 2016, 12:00,

MÓJ ŚWIAT wystawa grafik Michała Dębskiego w Zabytkowym Pałacyku


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


15 października 2016 roku o godzinie 12.00 odbędzie się wernisaż Michała Dębskiego pt. MÓJ ŚWIAT. Wystawa będzie miała miejsce w Zabytkowym Pałacyku (Platerówka) - Gmach Katolickiego Liceum im. Cecylii Plater Zyberkówny w Piasecznie. Podczas wernisażu zaprezentowane zostaną najnowsze grafiki artysty: Piaseczno jak ze snu, Portrety, Martwa natura oraz inne.

MÓJ ŚWIAT WYSTAWA GRAFIK MICHAŁA DĘBSKIEGO W ZABYTKOWYM PAŁACYKU PLATERÓWKA

Jednocześnie informujemy, że w dniu 14 października godz. 14 odbędzie się otwarcie trzydniowej okolicznościowej wystawy przygotowanej przez artystę z okazji dni otwartych Katolickiego Liceum w Piasecznie ul. Chyliczkowska 20E (pałacyk).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 października 2016, 16:00,

Kowboj Luky - Jesienne Spotkania z Teatrem Dziecięcym w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

16 października 2016 roku o godz. 16.00 zapraszamy na Jesienne Spotkanie z Teatrem Dziecięcym, podczas którego będzie można obejrzeć spektakl pt.: Kowboj Luky, w wykonaniu aktorów Teatru Wariacja. Miejsce: sala widowiskowo-koncertowa im. M. Fogga w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Bilety w cenie 6 zł do nabycia w sekretariacie GOK, pokój 101 (I piętro) lub bezpośrednio przed bajką. Zapraszamy.

KOWBOJ LUKY - JESIENNE SPOTKANIA Z TEATREM DZIECIĘCYM W TARCZYNIE

Kowboj Luky - ta ekologiczna bajka rozgrywa się na Dzikim Zachodzie gdzie kowboj Lucky ze swoim wesołym koniem Jolly próbują brawurowo i z żartem dostarczać pocztę w Pony Ekspres. A kiedy rozpoczyna budowę telegrafu przeszkadzają mu Indianie, którzy nie pozwalają ścinać drzew. Chcą chronić lasy! Dzieci uczestniczą w tworzeniu linii telegraficznej i robią głuchy telefon. W tle słychać muzykę kowbojską a nawet grającą piłę.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie