Informacje14 listopada 2018, 17:00,

MÓJ PRZYJACIEL FILM - SPOTKANIE DLA MŁODZIEŻY W PIASECZNIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


14 listopada 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla młodzieży (w wieku 13+), podczas którego będzie można obejrzeć film pod tytułem „Na wskroś” reż. Luc Picard. Po spotkaniu dyskusja o rozwiązaniach trudnych problemów i o tym czym jest rodzina. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp wolny. Zapisy na warsztaty dzieci (ilość miejsc ograniczona), katarzyna.resiak@kulturalni.pl tel 519 388 690. Zapraszamy.

MÓJ PRZYJACIEL FILM - SPOTKANIE DLA MŁODZIEŻY W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

"Mój przyjaciel film", czyli Rodzinny Klub Filmowy to otwarte spotkania filmowe oraz warsztaty artystyczno-psychoedukacyjne dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Celem projektu jest włączenie filmu w wychowanie młodych ludzi, w tym w kształtowanie kompetencji wychowawczych u osób za nich odpowiedzialnych , rodziców i opiekunów. By realizować ten cel stworzyliśmy cykliczne wydarzenie dla dzieci, młodzieży i rodziców, które włączają film w proces kształtowania się, rozumienia emocji i relacji międzyludzkich u młodych ludzi, oraz w ich dialog z opiekunami: comiesięczne spotkania w warszawskich kinach i domach kultury pod hasłem „Rodzinny klub filmowy”. Organizatorzy: Fundacja „Generator”, Centrum Kultury w Piasecznie. Projekt dofinansowywany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 listopada 2018, 17:00,

Wieczór Patriotyczny z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Klubach Seniora


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 listopada 2018 roku o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Patriotyczny z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Klubach Seniora z Nowej Iwicznej i Mysiadła. Podczas wieczoru odbędzie się wspólne śpiewanie pieśni z Zespołem Śpiewaczym Tęcza pod kier. dr Tomasza Nowaka i Grzegorza Toporowskiego oraz uroczyste rozdanie nagród i wyróżnień laureatom konkursu plastycznego "Pocztówka dla Niepodległej". Miejsce: Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej (wejście boczne). Zapraszamy.

WIECZÓR PATRIOTYCZNY Z OKAZJI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W KLUBACH SENIORA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie