Informacje12 września 2011, 00:00,

Mój przyjaciel Anioł - konkurs fotograficzny dla młodzieży

Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego i Stowarzyszenie Dobra Wola ogłaszają konkurs fotograficzny pt.: Mój Przyjaciel Anioł - O przyjaciołach Niepełnosprawnych. Konkurs daje osobom sprawnym szansę artystycznego spojrzenia na ludzi niepełnosprawnych. Jest on próbą przedstawienia osób niepełnosprawnych w ich codziennym życiu, tzn. w domu, w szkole, na imprezie, wśród znajomych etc. Konkurs skierowany jest do młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich powiatu piaseczyńskiego tj. gminy: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola, Piaseczno, Prażmów, Tarczyn.. Prace należy zgłaszać do 20 października 2011 roku. Regulamin konkursu: Mój przyjaciel Anioł (.pdf)

KONKURS FOTOGRAFICZNY: MÓJ PRZYJACIEL ANIO£ - O PRZYJACIO£ACH NIEPE£NOSPRAWNYCH

Dla laureatów 1, 2 i 3 miejsca organizatorzy przewidzieli nagrody. Po ogłoszeniu wyników konkursu, dnia 9. 12. 2011 r. w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbędzie się wernisaż najciekawszych prac fotograficznych. Prace oceniać będzie jury w składzie: Maria Mioduszewska, Jacek Zalewski, Danuta J. Samek, Piotr Kandyba, Daniel Ciosek, Kamil Staniszek. Jeden uczestnik może zgłosić do Konkursu jedno zdjęcie pojedyncze lub 1 zestaw zdjęć (1 zestaw = maksimum 3 zdjęcia, tworzące logiczną i artystyczną całość). Fotografie mogą być czarno-białe, w sepii lub kolorowe na papierze fotograficznym, w formacie 15 x 21 cm (lub 20 x 25 cm), naklejone na biały brystol formatu A2 i zatytułowane. Tytuł zdjęcia należy umieścić pod zdjęciem. Fotografie należy również zapisać na płycie CD załączonej do pracy w formacie plików JPEG lub PDF. Rozdzielczość zdjęcia potrzebna do wydruku - 300 dpi. Prace nadesłane na konkurs nie podlegają zwrotowi.

Każdy z uczestników konkursu dostarczy zdjęcie lub zestaw zdjęć na adres:
Starostwo Powiatowe w Piasecznie
ul. Chyliczkowska 14
z dopiskiem: "Konkurs fotograficzny: Mój Przyjaciel Anioł - O Przyjaciołach Niepełnosprawnych"
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje13 września 2011, 00:00,

SO£ECKI PIKNIK INTEGRACYJNY w Wólce Kosowskiej

Radny, Sołtys, Rada Sołecka Wólki Kosowskiej, Towarzystwo Kulturalno Oświatowe, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zapraszają na kameralny SO£ECKI PIKNIK INTEGRACYJNY. Impreza odbędzie się 17 września 2011 roku w godz. 16.00 – 22.00 na terenie świetlicy GOK przy ul. Nadrzecznej 23 w Wólce Kosowskiej. W programie organizatorzy zaplanowali: muzykę, taniec, śpiew, konkursy z nagrodami oraz poczęstunek. Serdecznie zapraszamy!

SO£ECKI PIKNIK INTEGRACYJNY W WÓLCE KOSOWSKIEJ
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola