Informacje6 października 2015, 20:00,

Mój boski rozwód monodram Krysi Podleskiej - Wtorek Teatralny

6 października 2015 roku o godz. 20.00 odbędzie się monodram Krysi Podleskiej pn.: Mój boski rozwód. Monodram jest pełen humoru. Krystyna Podleska gra z taką werwą, że publiczność ani na chwilę nie jest znudzona. Sprawna reżyseria i dobre aktorstwo stanowią gwarancję miłego wieczoru. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp: 20 zł. Zapraszamy na Wtorek Teatralny do Centrum Kultury w Piasecznie.

Mój boski rozwód monodram Krysi Podleskiej - Wtorek Teatralny

Monodram pt. Mój boski rozwód w wykonaniu Krystyny Podleskiej i reżyserii Jerzego Gruzy. Aktorka jest rozpoznawalna z roli w kultowej komedii „Miś” (dziewczyna prezesa Ryszarda Ochódzkiego). Jerzego Gruzy natomiast chyba nie trzeba przedstawiać, gdyż uchodzi za jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów filmowych („Wojna domowa”, „Czterdziestolatek”). Temat spektaklu dotyczy historii kobiety w średnim wieku, którą porzuca mąż, a córka wyprowadza się do narzeczonego. Bohaterce (Angeli) pozostają do wypełnienia pustki pies i telefon. Musi odnaleźć się w nowej sytuacji i odzyskać sens życia i szczęście.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=4264&start=30
Informacje4 października 2015, 19:30,

Przystanek Zalesie nr 71 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie nr 71 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-71.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1517&start=30