Informacje20 stycznia 2017, 20:30,

Moda na Nowaki - kabaret w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 stycznia 2017 roku o godz. 20.30 w Górze Kalwarii wystąpi kabaret Nowaki. Miejsce: Ośrodek Kultury, ul. Białka 9, Góra Kalwaria. Wstęp 45 zł. Zapraszamy na kabaret.

MODA NA NOWAKI - KABARET W GÓRZE KALWARII

Kabaret Nowaki tworzą: Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę. Program „Moda na Nowaki” to wciąż zmieniany i uaktualniany zestaw skeczy i piosenek, wśród których znajdziecie najbardziej popularne i lubiane postaci i hity oraz zupełne nowości nieznane ze szklanego ekranu.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 stycznia 2017, 12:00,

Koncert Kolęd 2017 chór Coniew


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 stycznia 2017 roku o godz. 12.00 zapraszamy na koncert kolęd, podczas którego wystąpi chór Coniew. Miejsce: Kościół Wieczerzy Pańskiej (na Mariankach, Góra Kalwaria ul. Papczyńskiego 6). Zapraszamy!

KONCERT KOLĘD - CHÓR CONIEW

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie