Informacje23 maja 2018, 16:30,

Mniej znana Argentyna w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


23 maja 2018 roku w godzinach 18:30 - 20:00 zapraszamy na pełne gorącego argentyńskiego słońca i energii spotkanie podróżnicze pt.: Mniej znana Argentyna. Miejsce: Biblioteka w Józefosławiu, ul.Urocza 14 (wejście od ul.Cyraneczki).

MNIEJ ZNANA ARGENTYNA W JÓZEFOSŁAWIU

Argentyna to nie tylko Buenos Aires, tango czy wodospady Iguazu, to także bardzo dużo innych fascynujących miejsc i krajobrazów. To także uwodzicielska przestrzeń i absolutnie oszałamiająca przyroda. Ile jest symboli, miejsc i skojarzeń związanych z Argentyną? Poznajmy nie tylko te oczywiste i najważniejsze, ale też te mniej znane i rzadziej odwiedzane. Do Ameryki Południowej zabierze nas Wojciech Lewandowski - geograf, podróżnik, wykładowca akademicki, autor książek i miłośnik argentyńskiego wina :-) W trakcie spotkania opowie również o swojej najnowszej książce ,,Gen podróży".

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 maja 2018, 17:00,

Włochy nieznane - Klub Podróżnika Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Podczas najbliższego spotkania Klubu Podróżnika, które odbędzie się w czwartek, 24 maja 2018 roku o godz. 19.00 poznamy nieznane oblicze Włoch. Konstanciński Dom Kultury przy ul. Mostowej 15 odwiedzi Anita Olszak, która przez rok mieszkała we Włoszech i przemierzyła je wzdłuż i wszerz. Dotarła do miejsc rzadko odwiedzanych przez turystów, poznając prawdziwe życie Włochów. „Takimi doświadczeniami chciałabym się podzielić również ze wszystkimi głodnymi świata. Zapraszam na wyprawę po wyspach, wulkanach, ruinach, morzach i miasteczkach Italii” - zaprasza podróżniczka, która zaprezentuje również niezwykłe fotografie. Wstęp wolny. Zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika w Konstancinie.

WŁOCHY NIEZNANE - KLUB PODRÓŻNIKA KONSTANCIN-JEZIORNA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie