Informacje11 grudnia 2017, 10:00,

Młodzieżowe Forum Ekologiczne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wszystkich zainteresowanych tematyką ochrony powietrza serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Młodzieżowym Forum Ekologicznym Każdy może walczyć z niską emisją, które odbędzie się 11 grudnia 2017 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno (ul. Kościuszki 5, Piaseczno) o godzinie 12:00. Organizatorami Młodzieżowego Forum Ekologicznego są: Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno oraz Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie.

MŁODZIEŻOWE FORUM EKOLOGICZNE

W pierwszej części Młodzieżowego Forum Ekologicznego młodzież z Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie w trzech specjalnie przygotowanych na tą okazję wystąpieniach przybliży uczestnikom forum przyczyny i skutki niskiej emisji, co może zrobić każdy mieszkaniec by ograniczyć to niekorzystne dla naszego zdrowia zjawisko oraz jakie działania podejmuje gmina Piaseczno, by z nim walczyć. Drugą część forum rozpocznie występ artystyczny pt. Nasze miasto bez spalin i hałasu, po którym odbędzie się uroczystość wręczenia nagród laureatom oraz aktywnym uczestnikom konkursu Piaseczno mówi NIE niskiej emisji. Dla wszystkich uczestników forum przewidziano słodki poczęstunek. Serdecznie zapraszamy

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 grudnia 2017, 07:00,

Zamknięcie ul. Kościuszki w Piasecznie w niedzielę 10 grudnia 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W związku z organizacją imprezy mikołajkowej Odpalenie choinki, połączonej z kiermaszem świątecznym w niedzielę 10 grudnia 2017 roku zostanie wyłączona z ruchu kołowego ul. Kościuszki od skrzyżowania z Jana Pawła II do Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno.

ZAMKNIĘCIE UL. KOŚCIUSZKI W PIASECZNIE W NIEDZIELĘ 10 GRUDNIA 2017

Nieprzejezdny będzie też łącznik na Pl. Piłsudskiego oraz fragment ul. Kościelnej przylegający do ul. Kościuszki. Zamknięcie tych odcinków dróg nastąpi w godz. 6.00-20.00. Autobusy komunikacji zbiorowej w kierunku południowym pojadą objazdem, według schematu.

Informacja powiązana tematycznie: odpalenie choinki oraz Kiermasz Świąteczny w Piasecznie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie