Informacje29 września 2018, 08:55,

Młode Talenty - zawody w skokach na trampolinie i na ścieżce

29-30 września 2018 roku odbędą się zawody w skokach na trampolinie i skokach na ścieżce pn.: "Młode Talenty". Miejsce: hala sportowa GOSiR Piaseczno przy ul. Gen. W. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców do kibicowania. Honorowy patronat objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno.

MŁODE TALENTY - ZAWODY W SKOKACH NA TRAMPOLINIE I NA ŚCIEŻCE

Program zawodów Młode Talenty:
SOBOTA 29 WRZEŚNIA
10.00 – trampolina indywidualna – kl. III, skoki na ścieżce – kl. III
15.00 – uroczyste otwarcie zawodów
16.00 – pokaz mistrzów Polski na trampolinie
19.00 – zakończenie zawodów
NIEDZIELA 30 WRZEŚNIA
09.00 – trampolina synchroniczna – kl. III, skoki na ścieżce – kl. III
11.00 – trampolina synchroniczna – kl. II, skoki na ścieżce – kl. II
13.00 – show mistrzów Polski na trampolinie
13.15 – dekoracje
13.30 – zakończenie zawodów

Przeczytaj też: Poznaj sploty piaseczyńskich historii

MŁODE TALENTY - ZAWODY W SKOKACH NA TRAMPOLINIE I NA ŚCIEŻCE

Program zawodów Młode Talenty:
SOBOTA 29 WRZEŚNIA
10.00 – trampolina indywidualna – kl. III, skoki na ścieżce – kl. III
15.00 – uroczyste otwarcie zawodów
16.00 – pokaz mistrzów Polski na trampolinie
19.00 – zakończenie zawodów
NIEDZIELA 30 WRZEŚNIA
09.00 – trampolina synchroniczna – kl. III, skoki na ścieżce – kl. III
11.00 – trampolina synchroniczna – kl. II, skoki na ścieżce – kl. II
13.00 – show mistrzów Polski na trampolinie
13.15 – dekoracje
13.30 – zakończenie zawodów

Informacje30 września 2018, 12:00,

Kino Nieme - Bajkowa Niedziela

30 września 2018 roku o godz. 14.00 i 16.00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Centrum Kultury, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt. “Kino Nieme”. Miejsce: Dom Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 zł są dostępne w kasie Centrum Kultury oraz na stronie internetowej: www.biletyna.pl

KINO NIEME - BAJKOWA NIEDZIELA

Księżniczka Muzalinda znajduje w swoim królestwie laseczkę i melonik i czym prędzej wyrusza na poszukiwania aby rozwiązać zagadkę tajemniczego znaleziska. Spotyka niezwykłą wróżkę o imieniu Epoka, która obdarowuje ją magicznymi złotymi pantofelkami, dzięki którym można podróżować w czasie. Muzalinda razem z dziećmi wyruszy w niezwykłą podróż w lata dwudzieste, XX wieku – do czasów kina niemego. Dzięki tej niezwykłej wyprawie widzowie poznają Charliego Chaplina – jego charakterystyczny wąsik i chód, jego sztuczki i żarty oraz akrobatyczne wyczyny. Zdobędą również wiedzę kto to jest taper, dlaczego gest, ruch i sztuka pantomimy są takie ważne oraz co to są tajemnicze plansze z napisami, które pojawiają się w kinie niemym. Scenariusz i reżyseria: Ewa Szawłowska. Opracowanie muzyczne: Monika Polaczek-Przestrzelska. Występują: Księżniczka Muzalinda: Ewa Szawłowska, Charlie Chaplin /aktor sztuki cyrkowej/: Piotr Tomczak, Fortepian: Monika Polaczek-Przestrzelska.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie