Informacje21 listopada 2013, 00:00,

Mistrzowie Świata nagrodzeni na sesji w UMiG

Mistrzowie Świata z Mini Formacji Juniorów z K.S. Grawitacja otrzymali z rąk burmistrza oraz przewodniczącego rady gratulacje i nagrody podczas sesji w dniu 20 listopada 2013 roku. Chłopcy z Mini Formacji Juniorów dali z siebie wszystko podczas Mistrzostw Świata IDO, które zostały rozegrane w Danii w dniach 16.10-20.10.2013r.

Mistrzowie Świata nagrodzeni na sesji

Bartosz Całka, Maciej Elbe, Andrzej Kleban, Kuba Kossykowski, Kuba Michalak, Olek Wierzbicki i Dawid żak, trenujący pod okiem młodego choreografa i uznanego zawodnika K.S. Grawitacja Mateusza Strzeżka, pokonali 41 najlepszych ekip na świecie i zdobyli I miejsce oraz tytuł Mistrzów Świata IDO dla K.S. Grawitacja. - "Było to jedyne złoto dla Polski na tych Mistrzostwach" - podkreślił Szymon Kowalewski z K.S. Grawitacja.

Mistrzowie Świata nagrodzeni na sesji

Utalentowani zawodnicy, na prośbę burmistrza, dali popis swoich umiejętności podczas sesji Rady Miejskiej, wywołując gromkie brawa i emocje. Tuż po krótkim występie chłopcy otrzymali dyplomy z gratulacjami oraz upominki z postaci kart prezentowych EMPIK. Serdecznie gratulujemy!
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje21 listopada 2013, 00:00,

Wystawa malarstwa Aleksandry Lisowskiej

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria zaprasza na wystawę malarstwa Aleksandry Lisowskiej. Wernisaż wystawy odbędzie się 23 listopada 2013 roku o godzinie 15:00. Miejsce wystawy: Góra Kalwaria, ul. Por. Białka 9, dawny "Dom żołnierza". Wystawę można oglądać do 7 grudnia 2013 roku. Zapraszamy na wystawę malarstwa Aleksandry Lisowskiej.

WYSTAWA MALARSTWA ALEKSANDRY LISOWSKIEJ
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria