Informacje31 marca 2019, 16:00,

Mistrzowie Seksu - monodram komediowy Marka Bukowskiego w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


31 marca 2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na monodram komediowy Marka Bukowskiego pt. "Mistrzowie Seksu". Bilety w cenie 40 zł. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. Stępkowskiego 17.

Mistrzowie Seksu - monodram komediowy Marka Bukowskiego w Tarczynie

Marek Bukowski, z właściwym sobie wdziękiem balansuje na granicy kabaretowego stand-up’u i aktorskiego monodramu. Jest równie wiarygodny jako pretensjonalny macho, obiektywny naukowiec czy udręczony kochanek. Kto widział „Supermenkę” w wykonaniu Jowity Budnik, rozpozna w bohaterze „MISTRZÓW SEKSU” partnera Moniki.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Wiktor, postać grana przez Marka Bukowskiego, to naukowiec, podróżnik oraz, niestety, niezbyt udany mąż . Mając problemy w relacjach damsko-męskich, postanowił szukać inspiracji w świecie zwierząt. Zwierząt jest więcej niż ludzi. Ba! Samych owadów jest o wiele więcej. Jak one to robią? Czy możemy się od nich czegoś nauczyć? Wiktor jest naukowcem, więc bez skrępowania odpowiada na pytania, które zwykle wstydzimy się zadać. W czasie wykładu odkrywa kilka nowych prawd o samym sobie. Czy może być coś bardziej zabawnego, niż gdy samiec alfa dochodzi do wniosku, że jest prostakiem, który nie dorasta do pięt swojej partnerki? Trochę nam żal takiej ofiary, ale przecież to dużo lepiej, kiedy ktoś za nas, dokonuje psychologicznego striptizu.

Po wysłuchaniu wykładu Wiktora będziecie dużo mądrzejsi. Partnerka dowie się czegoś o swoim mężczyźnie, a mężczyzna o swojej ukochanej. Kiedy poznacie zwyczaje godowe guźców, wróbli, lwów, mrówek albo szympansów bonobo wasze życie erotyczne nabierze nowych barw. Tutaj poważne ostrzeżenie: pierwsze trzy noce po obejrzeniu spektaklu możecie mieć nieprzespane! Praktyki erotyczne modliszek oraz pszczół miodnych, prezentowane są jedynie ku przestrodze. Pod żadnym pozorem proszę ich nie naśladować!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 kwietnia 2019, 18:36,

Kalendarium wydarzeń Centrum Kultury Piaseczno w kwietniu 2019


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Kwiecień wypełniony jest po brzegi kulturą. Warto zapoznać się z kalendarium wydarzeń Centrum Kultury Piaseczno, które zostało przygotowane na kwiecień 2019 roku. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kliknij na plakat, aby go powiększyć:

KALENDARIUM WYDARZEŃ CENTRUM KULTURY PIASECZNO

Kalendarium kwiecień 2019 do pobrania (pdf)

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie