Informacje19 września 2013, 00:00,

Mistrzowie Polski z LUKS Trójka Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


13 i 15 września 2013 roku w Grudziądzu, odbyły się Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w jeździe dwójkami i drużynowej jeździe na czas. Zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego TRÓJKA z Piaseczna w jeździe dwójkami zajęli pierwsze miejsce zdobywając złoty medal oraz tytuł MISTRZA POLSKI w kategorii junior. Nasza dwójka jechała w składzie: Krzysztof Tomaszewski oraz Michał Rzeźnicki. Gratulujemy!

Mistrzowie Polski z LUKS Trójka Piaseczno
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje18 września 2013, 00:00,

MODERNIZACJA DROGI NR 721 W PIASECZNIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Wojewoda mazowiecki zatwierdził projekt budowlany oraz zezwolił na rozbudowę odcinka od ul. Mleczarskiej do ul. Julianowskiej. Inwestorem jest Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, działający w imieniu Zarządu Województwa Mazowieckiego.

MODERNIZACJA DROGI NR 721 W PIASECZNIE

Modernizacja dotyczy ponad 2 km fragmentu od skrzyżowania z ul. Mleczarską i Powstańców Warszawy do skrzyżowania z ul. Julianowską. Inwestycja nie obejmuje skrzyżowania z drogą krajową nr 79 wraz ze skrzyżowaniem z ul. Okulickiego i ul. Wojska Polskiego.

Zakres prac obejmie m.in. rozbudowę nawierzchni oraz chodników. Przebudowane będą zjazdy do posesji, kolidująca infrastruktura naziemna i podziemna, a także sygnalizacja i oświetlenie. Wydzielone zostaną zatoki autobusowe. Powstanie kanalizacja deszczowa. Celem inwestycji jest m.in. zwiększenie prędkości ruchu i usprawnienie tranzytu. Remont zwiększy też bezpieczeństwo pieszych.

Droga wojewódzka nr 721 ma 44,9 km długości i prowadzi z Nadarzyna, przez Piaseczno, i Józefów do Duchnowa.
autor/źródło: Ivetta Biały - Rzecznik Prasowy Wojewody Mazowieckiego
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie