Informacje13 kwietnia 2008, 00:00,

Mistrzostwa w Grze na Fliperach w Klubie Billart Piaseczno

Pinball News Polska oraz Klub Billart Piaseczno zapraszają w niedzielę 20 kwietnia 2008 roku na Wiosenne Mistrzostwa w Grze na Fliperach. To druga tego typu impreza w Polsce po Mistrzostwach w CDQ. Nagrodą w Mistrzostwach, będzie prawdziwy FLIPER, a funduje ją Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno! Mistrzostwa w Grze na Fliperach odbędą się w Klubie Billart w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 45; II piętro nad pizzerią Da Grasso).

WIOSENNE MISTRZOSTWA W GRZE NA FLIPERACH W KLUBIE BILLART PIASECZNO

Mistrzostwa w Grze na Fliperach. Wraz z początkiem wiosny, warto zdobyć cenne punkty w światowym rankingu. Warto też, sprawdzić swoje umiejętności po zimowych treningach. Mistrzostwom fliperowym nie braknie także nigdy wspaniałej atmosfery, którą wzbogaci miły wystrój piaseczyńskiego Klubu Billart. Maszyny: Creature from The Black Lagoon, White Water, Star Trek: The Next Generation, Road Show.

Wpisowe na Wiosenne Mistrzostwa w Grze na Fliperach, kosztuje 20 złotych. Więcej informacji na temat zawodów, można uzyskać pod adresem mailowym: dzonyordie@gmail.com lub bezpośrednio w Klubie Billart. Mistrzostwa w Grze na Fliperach odbędą się 20 kwietnia 2008 roku, o godzinie 14:00, natomiast treningi przed zawodami, rozpoczną się o godzinie 12:00. ¬ródło: www.pinballnews.za.pl Zapraszam na Wiosenne Mistrzostwa w Grze na Fliperach do Piaseczna.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno

Informacje14 kwietnia 2008, 00:00,

Klub Malucha Baśniowy Zakątek Piaseczno wkrótce otwarcie

Z przyjemnością informujemy, ze już wkrótce planowane jest otwarcie nowego Klubu Malucha w Piasecznie. Baśniowy Zakątek, to nowo powstający, kameralny Klub Malucha. Naszą ambicja jest stworzenie miejsca magicznego, bezpiecznego i jak najbardziej przyjaznego dzieciom. Ponieważ jako rodzice, sami mieliśmy niemiłe doświadczenia z klubem malucha, wiemy na co zwrócić szczególną uwagę i gdzie czają się niebezpieczeństwa z tym związane.

KLUB MALUCHA BAŚNIOWY ZAK¡TEK PIASECZNO

Chcielibyśmy, aby to Państwo współtworzyli z nami Klub Malucha Baśniowy Zakątek. Każde dziecko jest inne i potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego nianie nowopowstającego Klubu Malucha, oprócz kierunkowego wykształcenia i doświadczenia mają jeszcze ogromne serce i dar do pracy z dziećmi. Baśniowy Zakątek powstał z myślą o Was i Waszych dzieciach w wieku od 6 miesiąca do 3 lat. Chcemy, żeby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo w swoim gronie, dlatego nie przewidują możliwości: opieki na godziny. Klub Malucha Baśniowy Zakątek, będzie drugim domem Twojego dziecka.

Robiąc ukłon w stronę pracujących rodziców postanowiliśmy przesunąć poranną godzinę otwarcia. Baśniowy Zakątek będzie otwarty od godziny 6:30 do 18:00. Obecnie Klub Malucha Baśniowy Zakątek, jest na etapie wykańczania lokalu. Chcemy wystartować na początku maja 2008 roku. Już wkrótce pojawi się zaproszenie, na dni otwarte do Baśniowego Zakątka. Więcej informacji na temat Klubu Malucha, znajdą Państwo na stronie internetowej Baśniowego Zakątka: www.basniowyzakatek.pl

Klub Malucha Baśniowy Zakątek
ul. 17 Stycznia 13 H