Informacje26 kwietnia 2007, 00:00,

Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w pływaniu - wyniki

W dniach 21-22 kwietnia 2007 roku na pływalni w GOSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w pływaniu pod patronatem Starosty Piaseczyńskiego. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie przedstawił na swojej stronie pełną listę fundatorów oraz wyniki z zawodów w zakładce: wiadomości sportowe 2007. Bezpośredni link do pliku z wynikami Mistrzostw Powiatu Piaseczyńskiego w pływaniu to: wyniki (.pdf). Zwycięzcom gratulujemy! Zapraszamy wszystkich na stronę GOSiR w Piasecznie: www.gosir-piaseczno.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje23 kwietnia 2007, 00:00,

KS Piaseczno odniosło sukces w Mistrzostwach Polski

W weekend mieliśmy możliwość śledzenia Mistrzostw Polski Kick Boxing Full-Contact, które odbywały się w GOSiR Piaseczno. KS Piaseczno odniosło kolejny wielki sukces, wygrywając drużynowo Mistrzostwa Polski. Podczas zawodów zdobyliśmy kilkanaście medali indywidualnych, w tym aż 5 złotych. Ponadto Barbara Sewerynik została wybraną najlepszą zawodniczką full-contact Mazowsza, a KS Piaseczno najlepszym mazowieckim klubem Kick Boxing.

Mistrzostwa Polski Kick Boxing Full-Contact w GOSiR Piaseczno

Podczas Mistrzostw Polski Kick Boxing Full-Contact z naszych zawodników medale zdobyli:
I m-ce Dorota Godzina 56 kg
I m-ce Barbara Sewerynik 65 kg
I m-ce Daniel żaboklicki 57 kg
I m-ce Przemysław Ziemnicki 67 kg
I m-ce Michał Jabłoński 75 kg
II m-ce Joanna Gutowska 52 kg
II m-ce Dominika Apanasewicz 48 kg
II m-ce Agnieszka Patrycy +70
II m-ce Robert Matyja 81 kg
III m-ce Adam Gregorczyk 81 kg
III m-ce Wojciech Myśliński 86 kg
III m-ce Dawid Biskupski 67 kg
III m-ce Jurek Wroński 71 kg
Gratulujemy!

źródło informacji: www.kickcenter.pl

Poprzednia informacja w naszym serwisie powiązana tematycznie: Mistrzostwa Polski Kick Boxing w GOSiR Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno