Informacje3 października 2008, 00:00,

Mistrzostwa Polski w Kick-Boxingu Light Contact Piaseczno

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Klub Sportowy Piaseczno, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno oraz Mazowiecki Okręgowy Związek Kickboxingu zapraszają serdecznie na MISTRZOSTWA POLSKI W KICKBOXINGU W FORMULE LIGHT CONTACT. Mistrzostwa odbędą się w dniach 4 i 5 października 2008 roku, w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji Piaseczno (ul. Gen. Sikorskiego 20). Prawdopodobnie gala finałowa, która odbędzie się w niedziele będzie transmitowana przez TVP3. Piaseczno w ostatnich latach osiągnęło miano stolicy polskiego Kick-Boxingu.

Mistrzostwa Polski w Kick-Boxingu Light Contact

W barwach Klubu Sportowego KS Piaseczno, pod okiem trenera Piotra Siegoczyńskiego i Marcina Pałuby, wystartuje 15 zawodniczek i zawodników. Najbardziej znanymi zawodnikami w drużynie Piaseczna są:
Dorota Godzina - 55kg Mistrzyni Polski semi, light, full-contact 2007. I m-ce w Pucharze Świata semi, light-contact 2008.
Barbara Sewerynik -65kg Mistrzyni Polski full-contact 2007. Medalistka Pucharu Świata light-contact.
Anna Słowik +75kg Mistrzyni Świata Juniorów light-contact 2007. Medalistka Pucharu Świata.
Przemysław Ziemnicki - 69kg Mistrz Świata i Europy light-contact 2006-2007. Zawodowy Mistrz Polski Full-contact 2008.
Jerzy Wroński - 74kg V-ce Mistrz Świata light-contact 2006. Mistrz Polski Full-contact 2007.
Michał Jabłoński - 79kg Zawodowy Mistrz Europy ISKA Full-contact. Mistrz Polski Full-Contact 2006.
Mariusz Niziołek - 84kg Mistrz Polski semi, Full-contact 2008. Zdobywca Pucharu Świata light-contact 2008.
Myśliński Wojciech - 94kg Zawodowy Mistrz Europy Full-Contact 2007. Mistrz Europy light-contact 2002.

Mistrzostwa Polski KickBoxing Light Contact

Mistrzostwa Polski Kick-Boxing Light-Contact program:

Sobota 4 października 2008
10:00-14:00 Walki eliminacyjne.
15:00-19:00 Walki półfinałowe.
Niedziela 5 października 2008
11:00-15:00 Gala finałowa Mistrzostw Polski.

Serdecznie zapraszamy w najbliższy weekend do oglądania rywalizacji i dopingowania naszych zawodników. Informację na temat zawodów otrzymałem od Mariusza Niziołka (dziękuję). Zawodnikom życzę powodzenia w Mistrzostwach KickBoxingu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje3 października 2008, 00:00,

Spektakl Smok Wawelski w Ośrodku Kultury Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria serdecznie zaprasza na przedstawienie teatralne dla dzieci: SMOK WAWELSKI Teatru Domowego. Spektakl odbędzie się 5 października 2008 roku o godz. 16:00 w Kinie Uciecha przy ul. Ks. Sajny 14. Smok Wawelski to przedstawienie edukacyjno ekologiczne, oparte na prostym rymowanym tekście i wpadających w ucho piosenkach. Dekoracja budowana na oczach widza, szybkie zwroty akcji, niekonwencjonalne lalki, gra aktorska oparta na klasycznej klaunadzie i częste interakcje zapewniają widzom 40-45 minut świetnej zabawy i zdrowego śmiechu. Informacja na temat spektaklu, pochodzi z serwisu mieszkańców GoraKalwaria.net (współpracują z nami). Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria