Informacje10 czerwca 2011, 00:00,

Mistrzostwa Polski w Jeździe na Wrotkach w Słomczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Polski Związek Sportów Wrotkarskich, UKS Słomczyn oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają na TOROWE MISTRZOSTWA POLSKI W JE¬DZIE SZYBKIEJ NA WROTKACH, które odbedą się 11 i 12 czerwca 2011 roku. Zmagania zawodników odbędą się na Torze Wrotkarskim przy Zespole Szkół nr 4 w Słomczynie, ul. Wilanowska 218. Transmisja internetowa na stronie www.uks-zryw.pl

Mistrzostwa Polski w Jeździe na Wrotkach w Słomczynie

Program zawodów w Słomczynie:

Sobota 11 czerwca 2011
10.00 - pierwsze starty
16.00 - uroczyste otwarcie
Niedziela 12 czerwca 2011
10.00 - pierwsze starty.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje10 czerwca 2011, 00:00,

Jestem Świerszczem i se gram w Gospodzie Zalesie Dolne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gospoda w Zalesiu Dolnym zaprasza mieszkańców, na koncert znakomitego barda i twórcy wielu znanych piosenek z turystycznego szlaku Karola Płudowskiego. Najbliższy koncert będzie pod tytułem: JESTEM ŚWIERSZCZEM I SE GRAM. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 11 czerwca 2011 roku, start o godzinie 20.00. Miejsce koncertu: Gospoda w Zalesiu (Al. 3-go Maja 1, Zalesie Dolne). Wstęp wolny.

KAROL P£UDOWSKI

KAROL P£UDOWSKI to piosenkarz i autor utworów. Jeden z nich, którego refren zaczyna się od słów "widzę ją, kiedy oczy zamykam", stał się turystycznym evergreen'em. Szerszej publiczności znany z wersji (niestety) discopolowej (zespół Bayer Full), popularyzowanej bez uzgodnienia. Człowiek gór (czasami żagli) oraz organizator imprez kulturalnych. Laureat wielu przeglądów i festiwali w swojej branży. Uhonorowany nagrodą publiczności na tegorocznym koncercie galowym Międzynarodowego Festiwalu Bardów. Grał m. in. ze skrzypkiem Wojtkiem Czemplikiem (dziś SDM), flecistą Stefanem Błaszczyńskim (dziś Brathanki) i gitarzystą solowym Jackiem Wolskim (dawniej Osjan).


Karol Płudowski jest obdarzony wyjątkowym głosem i zdolnościami gitarowymi. Swoich słuchaczy czasami bawi, czasem wzrusza a nierzadko daje do myślenia. Na jego repertuar składają się utwory poetyckie, autorskie, tzw. "turystyczne", a także ludowe (głównie łemkowskie). Zawsze dba o wysoki poziom artystyczny, ale przede wszystkim o prawdziwość swojego przekazu.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie