Informacje23 kwietnia 2012, 00:00,

Mistrzostwa Kadetów i Juniorów na medal


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W dniach 21-22 kwietnia 2012 roku w Piasecznie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza Kadetów i Juniorów, w których udział wzięło po 32 najlepszych zawodników z całego województwa. UKS Return Piaseczno okazał się bezkonkurencyjny w kategorii kadet gdzie zdobył aż 5 medali: 2 złote, 1 srebrny i 2 brązowe. Bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem okazał się reprezentant Polski Marek Badowski, który dla piaseczyńskiego klubu zdobył 2 złote medale (gra indywidualna i gra podwójna). Warto podkreślić, że w turnieju indywidualnym Marek nie stracił ani jednego seta.

MISTRZ MAZOWSZA - MAREK BADOWSKIMistrz Mazowsza - Marek Badowski

W turnieju gry podwójnej wszystkie miejsca na podium zajęli zawodnicy Returnu wraz ze swoimi deblowymi partnerami (1m. Badowski/Tomaszuk, 2m. Bieniek/Jarosławski, 3-4m. Borowski/Sztuka; Kotarski/Jędrzejczak). Podczas czerwcowych Mistrzostw Polski Kadetów o medale dla Returnu walczyć będą Marek Badowski i Monika Klimczak. Być może awans uda się wywalczyć również Maciejowi Kotarskiemu, który 29 kwietnia w Ciechanowie wystąpi w eliminacjach Mistrzostw Polski. Co więcej, w maju drużyna UKS Return Piaseczno wystąpi w barażach o awans do II ligi mężczyzn. Pierwsze spotkanie z KS Spójnia Warszawa odbędzie się 18 maja o godz. 18:00 przy ul.Sikorskiego 20 w Piasecznie.

SREBRNI MEDALIŚCI MISTRZOSTW MAZOWSZA - BUNNY I KOTARAsrebrni medaliści Mistrzostw Mazowsza - Bunny i Kotara
autor/źródło: Maciej Chojnicki - UKS Return Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje24 kwietnia 2012, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego - Chwilo trwaj


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 kwietnia 2012 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: CHWILO TRWAJ. Spośród 26 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, oraz członkowie jury, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Piotrowi, Joannie oraz Monice Magdalenie, których zdjęcia wygrały w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia.

Zwycięzcy w konkursie CHWILO TRWAJ:


CHWILO TRWAJ
MIEJSCE 1
Autor: fotomigawka (Piotr)


CHWILO TRWAJ
MIEJSCE 2
Autor: joannatkaczuk (Joanna)


CHWILO TRWAJ
MIEJSCE 3
Autor: n_avoie (Monika Magdalena)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku na forum mieszkańców: CHWILO TRWAJ. Gratuluję!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie