Informacje6 listopada 2016, 17:15,

Mistrzostwa Europy Seniorów w Kickboxingu w formule Light-contact


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W dniach 23-29 października 2016 r. odbyły się Mistrzostwa Europy Seniorów WAKO w Kickboxingu w formułach: Light contact, K-1 i Low kick. Wśród reprezentantów Polski na te zawody znalazła się trójka kickboxerów X Fight Piaseczno. Wszyscy wystartowali w formule Light-contact.

MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW W KICKBOXINGU W FORMULE LIGHT-CONTACT

Najlepiej spisała się Paulina Jarzmik, która pewnie wygrała wszystkie pojedynki i zdobyła tytuł Mistrzyni Europy w kategorii -60kg. O włos od finału była Dorota Godzina. W walce półfinałowej z reprezentantką Rosji zabrakło jej jednego czystego trafienia aby przechylić szalę pojedynku na swoją korzyść. Kategoria do 55kg jest jedną z najlepiej obsadzonych i każde zwycięstwo jest cenne. Dorota tym razem musiał zadowolić się brązowym medalem.

Wśród mężczyzn w kategorii do 79kg rywalizował Łukasz Wichowski, który mimo świetnej postawy nie zdobył miejsca na podium. Zadecydowała o tym ćwierćfinałowa walka z Włochem. Łukasz walczył bardzo dobrze i zdaniem obserwatorów wygrał tą walkę lecz niestety sędziowie widzieli to inaczej i przyznali zwycięstwo jego przeciwnikowi.

2 medale dla Polski i Piaseczna w formule Light-contact to wynik pierwszej części Mistrzostw Europy. Formuły: Pointfighting, Full contact i Kick Light będziemy mogli obejrzeć już za miesiąc w Grecji. Wśród reprezentantów Polski zobaczymy tam ponownie Paulinę Jarzmik i Dorotę Godzinę, które będą walczyć o tytuły w formule Kick Light natomiast w formule Pointfighting naszym reprezentantem będzie Tomasz Kurzeja.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 listopada 2016, 11:00,

Święto Niepodległości z Koleją Wąskotorową Piaseczno Runów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa zaprasza na wycieczkę koleją wąskotorową w Święto Niepodległości. Zapraszamy 11 listopada 2016 roku o godz. 11.00. Miejsce rozpoczęcia wycieczki: stacja Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej przy ul. Sienkiewicza 14 w Piasecznie. Uczcijcie ten dzień spacerem do miejsca pamięci w Zalesinku oraz ogniskiem w Runowie. Zapraszamy! Trwa rezerwacja miejsc: www.kolejka-piaseczno.pl

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI Z KOLEJĄ WĄSKOTOROWĄ PIASECZNO RUNÓW

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie