Informacje13 marca 2008, 00:00,

Misterium Drogi Krzyżowej w Parafii Św. Anny Piaseczno

Józef Zalewski Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno, Ksiądz Dariusz Gas Proboszcz Parafii Św. Anny w Piasecznie oraz Ośrodek Kultury Piaseczno zapraszają na MISTERIUM DROGI KRZYżOWEJ, które obędzie się w najbliższą niedzielę 16 marca 2008 roku, o godzinie 19:30. Miejsce: sala Domu Parafialnego Kościoła p.w. Sw. Anny w Piasecznie (Plac Piłsudskiego). Wstęp na Misterium Drogi Krzyżowej jest wolny. Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury Piaseczno (współpracują z nami).

Droga Krzyżowa Muzyczne Obrazy i Impresje Misterium Drogi Krzyżowej
kliknij, aby powiększyć zdjęcie

W Misterium Drogi Krzyżowej wezmą udział: Jan Nowicki (recytacje), Marek Stryszowski (saksofon, wokal), Cezary Chmiel (instrumenty klawiszowe), Tomasz Kudyk (trąbka), Tomasz Grochot (perkusja). Droga Krzyżowa Muzyczne Obrazy i Impresje to autorski projekt Marka Stryszowskiego ma charakter misterium muzyczno - poetyckiego, a oryginalność jego polega na specjalnie skomponowanej przez Cezarego Chmiela (muzyczne obrazy) i Marka Stryszowskiego (muzyczne impresje) współcześnie brzmiącej muzyce, inspirowanej filozoficznym tekstem ks. Jana Twardowskiego, które to elementy tworzą niepowtarzalną jakość. Inspiracją do powstania dzieła była chęć wyrażenia poprzez muzykę i poezję dramatycznych wydarzeń sprzed przeszło 2000 lat, które na stałe wpłynęły na historię cywilizacji. Poezję ks. Twardowskiego czytać będzie znakomity aktor legenda Jan Nowicki. Serdecznie zapraszamy na Misterium Drogi Krzyżowej do Parafii Św. Anny w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje13 marca 2008, 00:00,

Promocja Camaieu w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno

Galeria Auchan Piaseczno przy ul. Puławskiej 46 zaprasza wszystkie Panie na 10 dni specjalnych promocji wiosennych w sklepie Camaieu. Od środy 12 marca do soboty 22 marca 200 roku, w sklepie Camaieu w Galerii Auchan w Piasecznie trwać będzie promocja pod hasłem: 10 DNI CAMAIEU - TO DNI INNE NIż WSZYSTKIE. W tych dniach wszystkie klientki, będą miały okazję kupić produkty z nowej wiosennej kolekcji firmy Camaieu po bardzo atrakcyjnych cenach.

Camaieu w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno
kliknij, aby powiększyć zdjęcie Camaieu

Wybrane modele ubrań i dodatków zostały przecenione o 20%, 30%, a nawet 50%. Promocja pozwoli wszystkim Paniom poczuć się wiosennie, kobieco i elegancko w nowych kreacjach zakupionych po przystępnych cenach. Wiosenna kolekcja francuskiej firmy Camaieu charakteryzuje się ciepłą paletą barw i modnymi fasonami. Pełna jest fantazyjnych i oryginalnych propozycji na każdą okazję. Klasyczny styl przeplata się tu z ekstrawagancją, a inspirujące dodatki potrafią podkreślić indywidualność każdej kobiety. Informację o promocjach w Camaieu, otrzymaliśmy od firmy Effective Public Relations.

Informacje o Galerii Auchan Piaseczno: Galeria Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 - centrum handlowe należące do Auchan Polska Sp. z o.o. - została otwarta w 1996 roku. Od tego czasu kompleks był dwukrotnie rozbudowywany - w 1999 roku i 2006 roku. Przez siedem dni w tygodniu klienci mają do dyspozycji blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Na terenie Galerii mieszczą się również restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. W sąsiedztwie znajduje się stacja benzynowa Auchan, centrum usługowe Norauto oraz hipermarket budowlano - dekoracyjny Leroy Merlin. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów jest również całkowicie bezpłatny parking na 2400 miejsc. Godziny otwarcia Galerii Handlowej przy Auchan: poniedziałek - sobota (9:00–21:00), niedziela: (9:00–20:00).
autor/źródło: Redaktorzy serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński PIASECZNO