Informacje24 lutego 2017, 19:30,

MISTER ENIGMA W TARCZYNIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


24 lutego 2017 roku o godz. 19.30 Teatr Podaj Dalej zaprasza na spektakl MISTER ENIGMA. Miejsce: GOK Tarczyn przy ul. J. Stępkowskiego 17. Zapraszamy!

MISTER ENIGMA W TARCZYNIE

MISTER ENIGMA to przewrotna komedia o tym, jak bardzo jesteśmy bezradni, gdy brakuje nam miłości. Bohaterowie sztuki to Karina -.trzydziestolatka z bujną fantazją, zafascynowana plastikowym światem celebrytów, która próbuje rozkręcić swoją firmę projektującą ubranka dla psów oraz Norbert -.porzucony przez żonę, pięćdziesięcioletni szef kuchni jednej z najlepszych restauracji w Warszawie. Ich pierwsze biznesowe spotkanie staje się niespodziewanie początkiem burzliwej przyjaźni. Karina chce dzięki Norbertowi dostać się do świata, którego on jest reprezentantem, a w ramach wdzięczności pragnie pomóc Norbertowi odzyskać radość życia. Czy metamorfoza, którą przejdą oboje pomoże osiągnąć im upragnione szczęście? Czy zakładanie masek pomaga nam w znalezieniu prawdziwej miłości? Sztuka zaprasza widza do refleksji dotyczącej szukania własnej drogi oraz niejednoznacznych motywacji, które kierują życiem każdego człowieka. Aktorzy odsłaniają kulisy świata tak bliskiego, że pozwala to na ujrzenie samych siebie w jego odbiciu.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 lutego 2017, 19:00,

MIKROMUSIC TRIO W PIASECZNIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 lutego 2017 roku o godz. 19:00 odbędzie się koncert Mikromusic Trio. Miejsce: sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w przedsprzedaży od 14 lutego w cenie 20 zł, w dniu koncertu 30 zł. Zapraszamy na koncert do CK Piaseczno.

MIKROMUSIC TRIO W PIASECZNIE

Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem tez muzyki ludowej. Na debiutanckim albumie Mikromusic wydanym w 2006 roku pojawiło się wielu gości, m.in. Leszek Możdżer oraz Sambor Dudziński. Na 10-lecie zespołu w 2012 roku został wydany koncertowy album oraz dvd Mikromusic w eterze. Na początku 2013 pojawił się piąty krążek zespołu Piękny koniec zbierający bardzo pozytywne recenzje krytyków i fanów, a singiel Takiego chłopaka osiągnął ponad 11 mln. wyświetleń na portalu YouTube. Mikromusic ma również na swoim koncie nominację do konkursu Camerimage za teledysk do piosenki Thank God I'm a Woman. Najnowsza płyta studyjna Mikromusic Matka i Żony ukazała się w październiku 2015 roku. Płytę zapowiedział utwór. Krystyno, we wrześniu zaś ukazał się singiel Bezwładnie, w którym gościnnie zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie, tworzą również ścieżkę dźwiękową w filmie Chemia w reżyserii Bartka Prokopowicza. W listopadzie 2016 roku odbędzie się premiera dwupłytowego albumu W kwietniu stanowiącego zapis trasy koncertowej Mikromusic. Trzyosobowy skład Mikromusic Trio reprezentują: Natalia Grosiak - wokal, Dawid Korbaczyński - gitara, Robert Szydło - gitara basowa.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie