Informacje6 listopada 2016, 15:00,

Misio Tulisio Teatr Maska - Teatralna Niedziela Góra Kalwaria


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


6 listopada 2016 roku o godz. 15.00 zapraszamy najmłodszych na kolejny spektakl w cyklu Teatralna Niedziela. Tym razem będzie to Misio Tulisio, w wykonaniu Teatru Maska. Miejsce: Ośrodek Kultury, ul. Białka 9, Góra Kalwaria. Wstęp 10 zł. Zapraszamy!

MISIO TULISIO TEATR MASKA - TEATRALNA NIEDZIELA GÓRA KALWARIA

Misio Tulisio, czyli bajka o przyjaźni i tolerancji. Każde dziecko ma swoją ulubioną przytulankę. Taki pluszak jest nie tylko zabawką, ale również najlepszym przyjacielem. Przytulanki są znane i kochane na całym świecie - to z nimi dzieci zasypiają, rozmawiają o swoich problemach, dzielą smutki i radości. Kasia również ma swoje ukochane pluszaki. Każdy jej przyjaciel pochodzi z innego państwa, dzięki czemu dzieci mają okazję poznawać nowe języki oraz kultury. Mimo tego, że dziewczynka wszystkie pluszaki traktuje tak samo, to Króliczek Zazdrośniczek wciąż jest nadąsany, obrażony, uwielbia dokuczać innym i nie potrafi się niczym dzielić. Kiedy nadchodzą urodziny Misia Tulisia, znajomi przygotowują dla niedźwiadka przyjęcie niespodziankę, ale Króliczek Zazdrośniczek zrobi wszystko, aby ją zepsuć i skłócić ze sobą przyjaciół. Dzieci i Kasia będą musieli nauczyć Króliczka, że przyjaźń ma wielką wartość, a szacunek należy się każdemu bez względu na pochodzenie czy wygląd. Jeśli zwierzak w porę to zrozumie, to być może urodziny Misia da się jeszcze uratować...

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 listopada 2016, 10:30,

Kurs komputerowy dla Seniorów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie zaprasza serdecznie Seniorów na kurs komputerowy, który już od listopada będzie organizować biblioteka. Cykl zajęć rozpocznie się 8 listopada 2016 roku o godzinie 10:30. Każde kolejne zajęcia będą odbywać się co tydzień we wtorki. Zapisy przyjmowane są: telefonicznie: 22 756 79 11 mailowo: wypozyczalnia@pbp-piaseczno.eu oraz na miejscu w bibliotece.

KURS KOMPUTEROWY DLA SENIORÓW

Kurs komputerowy dla Seniorów obejmuje:
- podstawy obsługi komputera,
- umiejętności korzystania z poczty elektronicznej,
- wyszukiwanie informacji w Internecie,
- przeglądanie stron www,
- bezpieczeństwo w Internecie,
- posługiwanie się edytorem tekstu.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie