Informacje26 października 2014, 10:00,

Minimnaraton Niepodległości o Puchar Wójt Gminy Lesznowola

26 października 2014 roku zapraszamy na największą w gminie Lesznowola imprezę biegową - Minimnaraton Niepodległości o Puchar Wójt Gminy Lesznowola. Jak co roku areną wydarzenia będzie stadion sportowy w Lesznowoli przy ul. Szkolnej 6. Biuro zawodów będzie czynne w godz. 10.00 - 11.45. Uroczyste otwarcie imprezy nastąpi o godz. 10.50. Start biegu głównego na dystansie 4219,5 m przewidziano o godz. 12.00. wszystkie niezbędne informacje oraz relacje z poprzednich minimaratonów znajdują się na stronie: www.minimaraton.pl Zapraszamy!

Minimnaraton Niepodległości o Puchar Wójt Gminy Lesznowola

Informacje26 października 2014, 16:00,

Bajkowa Niedziela w Starej Iwicznej

Zapraszamy wszystkie dzieci od lat trzech wraz z rodzicami lub opiekunami na pierwszą w tym roku kulturalnym Bajkową Niedzielę! 26 października 2014 roku o godz. 16.00 odbędzie się przedstawienie teatralne pt.: Szewczyk Dratewka. Można przynieść ze sobą swoją ulubioną zabawkę-przytulankę. Wstęp wolny. Miejsce: świetlica GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6, II piętro. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę!

Bajkowa Niedziela w Starej Iwicznej