Informacje27 kwietnia 2014, 00:00,

MINI PLAYBACK SHOW W KONSTANCINIE

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie MINI PLAYBACK SHOW, który organizujemy z okazji Dnia Dziecka. Wciel się w ulubioną gwiazdę sceny muzycznej! Czeka na Ciebie wspaniała zabawa i ciekawe nagrody! Zgłoś się do konkursu, zostań gwiazdą! Program poprowadzi Elżbieta Jędrzejewska. Organizatorzy zgłoszenia przyjmują do 15 maja 2014 roku. Zapraszamy!

MINI PLAYBACK SHOW W KONSTANCINIE
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje25 kwietnia 2014, 00:00,

Wiklina papierowa warsztaty artystyczne w KDK

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na warsztaty artystyczne dla nastolatek i kobiet nt.: WIKLINA PAPIEROWA, które odbędą się 28 kwietnia 2014 roku o godz. 18.00 Miejsce: Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Podczas warsztatów wykonamy koszyczki z wikliny papierowej. Organizatorzy zapewniają wszystkie materiały, koszt 15 zł/os.

Wiklina papierowa warsztaty artystyczne w KDK
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Konstancin Jeziorna