Informacje5 lutego 2008, 00:00,

Minerva, Blade Of Terror, Concrete w MGOK Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na koncert, podczas którego zagrają: MINERVA, BLADE OF TERROR, CONCRETE. Koncert odbędzie się w piątek 8 lutego 2008 roku, o godzinie 18:00 w sali piaseczyńskiego Ośrodku Kultury (ul. Kościuszki 49, Piaseczno). Wstęp na koncert 8 złotych. Zapowiada się ostre granie, na którym nie może Was zabraknąć! Zapraszamy na koncert zespołów: Minerva, Blade Of Terror, oraz Concrete do Ośrodka Kultury w Piasecznie.

MINERVA BLADE OF TERROR CONCRETE

MINERVA (Piaseczno) w składzie: Olo (guitars, vocals), Damian (guitars, backing vocals), Isoul (bass), Grabb (drums). Inspiracja zespołu: Machine Head, Killswitch Engage, Fear Factory, Mudvayne, Trivium, In Flames, Pantera. Więcej informacji o piaseczyńskim zespole MINERVA, możecie przeczytać na stronie: minerva.

BLADE OF TERROR (Warszawa) w składzie: Flisak (gitara), Grabb (perkusja), Boletz (gitara i głos), Thomas C. (głos), Urded (gitara basowa). Styl zespołu Blade Of Terror to ciężki thrash-death metal z wpływami innych gatunków ciężkiej muzyki. W 2007 roku, zespół nagrał pierwszy studyjny materiał: The Harvest Has Begun. Więcej informacji o zespole BLADE OF TERROR, możecie przeczytać na stronie: bladeofterror

CONCRETE (Nowy Dwór Mazowiecki) w składzie: Sewer (guitar, vocal), Kuba (vocal), Jendrenko (lead guitar), Rodman (bass), Pit-R (drums). Styl grania Concrete zahacza o trash i death metal. Więcej informacji o zespole CONCRETE, możecie przeczytać na stronie: concrete
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje6 lutego 2008, 00:00,

ZIMA W MIEŚCIE ferie na pływalni w GOSiR PIASECZNO

Pod koniec stycznia informowaliśmy Was, że GOSiR Piaseczno organizuje liczne zajęcia sportowe i ogólnorozwojowe na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Piaseczno. GOSiR Piaseczno na swojej stronie www.gosir-piaseczno.pl poinformował, że przygotowana została specjalna oferta na pływalni. W okresie od 11 do 22 lutego 2008 roku, młodzież szkolna gminy Piaseczno, w okresie ferii zimowych płaci za bilet wejściowy tylko 3 zł/h (po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej).

BASEN GOSiR PIASECZNO
kliknij, aby powiększyć zdjęcie basenu w Piasecznie

Dzieci do lat 7 oraz osoby z I stopniem niepełnosprawności zapraszają bezpłatnie (opiekunowie według cennika). W związku z akcją ZIMA W MIEŚCIE, GOSiR w Piasecznie organizuje bezpłatną naukę pływania. W godzinach: 8:00-8:40 nauka pływania dla młodzieży w wieku 11-16 lat; 8:45-9:25 doskonalenie pływania dla młodzieży w wieku 11-16 lat; 9:30-10:10 nauka pływania dla dzieci w wieku 7-10 lat; 10:15-10:55 doskonalenie pływania dla dzieci w wieku 7-10 lat. W trakcie zajęć obowiązuje opłata za wejście 3 zł/h. Ratownicy pływalni uprawnieni są do przeprowadzania egzaminów i wydawania kart pływackich. Zapraszamy na basen GOSiR Piaseczno.

Informacja powiązana tematycznie: ferie w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji Piaseczno. Przypominam, że Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno, oraz Muzeum Regionalne w Piasecznie zaprasza w okresie ferii zimowych, na zimowe warsztaty artystyczne. Więcej informacji na temat ich oferty znajdziecie w informacji: ferie zimowe w Ośrodku Kultury oraz w Muzeum Piaseczno. Zapraszamy dzieci i młodzież, na spędzenie ferii zimowych w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO