Informacje4 sierpnia 2017, 18:30,

Millerowie - kino plenerowe w Piasecznie

4 sierpnia 2017 roku o godz. 20.30 na parkingu miejskim przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie, rozpocznie się piąty z dziewięciu zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2017. Tego dnia zobaczymy film pt: Millerowie.

MILLEROWIE - KINO PLENEROWE W PIASECZNIE

Millerowie (gatunek: komedia kryminalna, reżyseria: Rawson Marshall Thurber, scenariusz:Steve Faber, Bob Fisher, Sean Anders, John Morris, czas trwania filmu: 1 godz. 50 min) David Burke (Jason Sudeikis) jest pomniejszej klasy dealerem marihuany. Jego klientami są kucharze, matki, ale nie dzieci – ma przecież skrupuły. Co więc mogło pójść źle? Wiele rzeczy. Woląc z oczywistych powodów trzymać się w cieniu, na własnej skórze odczuwa, że żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie. Kiedy próbuje pomóc nastolatkom z sąsiedztwa, napada na niego trzech bezdomnych punków, którzy kradną mu towar i pieniądze, przez co staje się dłużnikiem swego dostawcy, Brada (Ed Helms). Aby zacząć od nowa – i zachować zdrowie, a pewnie też życie – David musi stać się przemytnikiem narkotyków na dużą skalę i sprowadzić najnowszą dostawę Brada z Meksyku. Z pomocą swoich sąsiadów: cynicznej striptizerki Rose (Jennifer Aniston), niedoszłego klienta Kenny’ego (Will Poulter) oraz sprytnej, znającej życie ulicy nastolatki Casey (Emma Roberts) obmyśla niezawodny plan.

Informacje3 sierpnia 2017, 07:00,

XIII JARMARK PIASECZYŃSKI 2017

Muzeum Regionalne w Piasecznie już dziś zaprasza na kolejną, 13. już edycję Jarmarku Piaseczyńskiego. W tym roku gościć będziemy Tatarów Polskich. Na scenie wystąpi zespół BUŃCZUK. Będzie barwnie (przepiękne stroje), nie zabraknie tańca, śpiewu... Jarmark Piaseczyński odbędzie się 10 września 2017 roku. Miejsce: Piaseczno, pl. Piłsudskiego.

XIII JARMARK PIASECZYŃSKI 2017

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w charakterze wystawcy na XIII Jarmarku Piaseczyńskim. Preferujemy stoiska twórców ludowych, rękodzielników, rzemieślników, stoiska z tradycyjnymi wyrobami spożywczymi – swojskie jadło, miodami, produktami regionalnymi. Zastrzegamy sobie prawo doboru oferowanych na Jarmark produktów. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 sierpnia na kartach zgłoszenia. Przesłanie karty nie jest równoznaczne z przyjęciem stoiska na Jarmark. W przypadku wcześniejszego wyczerpania się miejsc termin przyjmowania zgłoszeń ulegnie zmianie. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje w regulaminie. Informacje: 22 737 23 99, 509 687 267 Muzeum Regionalne w Piasecznie, pl. Piłsudskiego 10.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Zał. 3 - Karta zgłoszenia twórcy, rękodzieło (pobierz)
Zał. 4 - Karta zgłoszenia wystawcy (pobierz)
Regulamin dla wystawców Jarmarku Piaseczyńskiego (pobierz)