Informacje16 maja 2016, 16:58,

Miliony dla Powiatu Piaseczyńskiego

W zeszłym tygodniu Powiat Piaseczyński otrzymał dwie znaczące dotacje - każda po 2 mln zł. Pierwsza pochodzi z Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej w Warszawie i przeznaczona jest na rozbudowę Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piasecznie. Dzięki drugiej, otrzymanej z Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, możliwy będzie remont drogi z Konstancina do Solca. To już kolejne środki pozyskane w tym roku przez Powiat na ważne, bieżące inwestycje. Ministerstwo Infrastruktury wsparło trwający właśnie remont mostu w Obórkach kwotą niemal 3,7 mln zł, a Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych przeznaczyła ponad milion złotych na budowę systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach w Powiecie Piaseczyńskim.

MILIONY DLA POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Biuro Promocji Powiatu Piaseczyńskiego

Informacje17 maja 2016, 17:00,

Pianistyczny Koncert Dziecięcy uczniów Agnieszki Lis Nowa Iwiczna

We wtorek 17 maja 2016 roku o godz. 17.00 odbędzie się Pianistyczny Koncert Dziecięcy w wykonaniu uczniów p. Agnieszki Lis. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej, ul. Zimowa 25 c. Zapraszamy na koncert pianistyczny do Nowej Iwicznej.

PIANISTYCZNY KONCERT DZIECIĘCY UCZNIÓW AGNIESZKI LIS NOWA IWICZNA